Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem fel a...

Hogyan telepítsem fel a Facebookot iPhone 3GS-re?

Figyelt kérdés
Nem tudom feltelepíteni a Facebookot iPhone 3GS-re (ios 6.1.6),mert azt írja minimum iOS 7.0 kell hozzá. Ettől még valahogy feltelepíthetem a Facebookot? (esetleg régebbi verziót?)

2014. okt. 3. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, mindig csak a legfrissebb verziót... Safariban viszont be tudod hozni a facebookot.
2014. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legfrissebb Ios8-at nemtudod letolteni? Nekem az fut az 5-ön és úgy minden működik.
2014. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3GS-re nem elérhető az iOs 8, csak a 6.1.6-ig támogatott
2014. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
gépen itunes-ba az appsore ba keress rá az alkalmazásra és töltsd le...ezután a telón menj be az appstore-ba és a facebook mellett elvileg egy felhő lesz...nyomj rá...akkor majd kiírja hogy iOS 7.0 a minimum, de letöltheted az iOS6 al kompatibilist.
2014. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!