Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Iphone 4S-T venni?

Érdemes még Iphone 4S-T venni?

Figyelt kérdés
Samsungom van de csalódtam az egész android rendszerben legszívesebben ha nem kéne nélkülöznöm kidobnám a telefonom.T-mobilenál most azt hiszem 80ezer körül van az ára,ha karácsonykor leszabnak ebből az árból akkor érdemes volna megvenni?Vagy inkább ruházzak be egy Lumiába? lumia is nagyon tetszik csak dönteni nem tudok köztük sajnálatos módon.

2014. okt. 3. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam. Volt egy Samsung S3 minim, közel 1 évig használtam, de nagyon nagyot csalódtam az androidban is és a Samsungban is. Előtte egy iPhone 3G-m volt, és mikor azt eladtam, direkt androidot akartam kipróbálni, hogy lássam, miben más a kettő.


Megbántam, hogy 1 évig az androiddal szenvedtem.


Most kb. 1 hónapja vettem a t-mobilnál egy iPhone 4st, azóta minden áldott nap értetlenkedek, hogy mégis mi az istenért szenvedtem 1 évet az androiddal.


De ha személyre szabható mobilt akarsz, akkor ne iPhone-t vegyél.

Ha viszont egy stabil, megbízható telefont/rendszert akarsz, akkor vegyél iPhone-t.

2014. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az androis a legjobb csak normalis twlo kel hozzá a 4s mar 3mindjart 4eves gondolkozz mar!
2014. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!