Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gyors a netem? (sürgös)

Miért gyors a netem? (sürgös)

Figyelt kérdés

A havi adatforgalmam 500mb,amit hamar elhasználok,és utána le is szokott lassulnk(amiről smst kapok) most is elhasználtam(kaptam smst pár nappal ezelőtt) és hihetetlenül gyors mégis,ilyen még nem volt:O

Wifit kikapcsoltam,csak a mobilnet van bekapcsolva,miért lehet ilyen gyors?Tmobile-nál vagyok,és a túlforgalmazási díj 0 forint,de mégis félek,mert nekem gyanús ez az egész.


2014. okt. 4. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan be van kapcsolva a mobilneted vagy 3G-n vagy 4G-n megy? Ha igen akkor ezért..egyébként ne félj ettől mert csak belassítják..ez egy végtelenített valami nekem régről van még 100 megás netem ami csak azért van, ha nem vagyok wifi közelben akkor feltudjak lépni és elvittem már 800 megáig is :D az valóban zavaró, hogy belassítják mert észrevehető elég rendesen.
2014. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este van már nekem nagyon :D most értelmezem mégegyszer a kérdést, hogy belassítottak és még így is gyors..3G vagy 4G lefedettségnél majdnem ugyanolyan gyors marad :)
2014. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A letöltés és feltöltés lesz lassú, az oldal betöltése egész tűrhető.
2014. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Am nem kell félni, nálam a Telenornál ugyan ez volt régen. A 100MB kb elfogyott fél nap alatt xD azt utána egy hónapig úgy használtam, hogy be volt lassítva, ahhoz képest facebookon sorba néztem a képeket, meg youtube-t is tudtam nézni, néha néha állt meg a videó tölteni.. :D
2014. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez ilyesztő,mivel alkalmazást fel mp alatt tolt le,oldalakat is nagyon gyorsan tolti be,nem ilyen szokott lenni amikor belassitjak,akkor elviselheteteln:O
2014. okt. 4. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, nem lesz túlforgalmazási díjad. Addig örülj amíg ez van. :D


és iJesztő :D

2014. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,én is nagyon fárasztó vagyok meg hát borzasztó a helyesírásom,beismerem:(
2014. okt. 4. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :D
2014. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!