Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani 80. 000 HUF-ig?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szeretné lecserélni a telefonját. Szereti a Samsung telefonokat, de nem feltétlenül ragaszkodna hozzá, viszont Sony-t semmiképpen nem szeretne.


Fontos neki az, hogy rendesen működjön, nagy legyen a tárhelye, vagy bővíteni lehessen, ne fagyjon le, és a képminősége se legyen utolsó. Nő, tehát fontos a nagy kijelző is. Tudnátok segíteni? Habár már én is nézelődtem, de annyira nem vagyok otthon a témában, úgy érzem.


2014. okt. 5. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Feltétlen a legjobb választás a Samsung Galaxy S5 mini.


Az ára sok helyen 99 ezer, de várni kell, egyeztetni és akciósan 85-90 ezer Ft között meg lehet venni!

2014. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Samsung Galaxy S3 LTE vagy Galaxy S3 Neo . Mind a 2 jo . Csak sima S3 ne legyen , mert az rosszabb . Az LTE-t a t mobilnal , a Neo-t az emag.hu nal lehet venni
2014. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, a Samsung Galaxy S3-ban gondolkodtunk, mert a bátyámnak olyan van, ő pedig szereti. De ha ez lesz, akkor LTE.


Én ajánlottam neki az iPhone 4/4S szériát, mert habér nem vagyok nagy iOS-fan, mégis elég stabil a rendszerük, anyukám üzleti telefonnak használja, és meg van vele elégedve.


Köszönöm az eddigieket, még vérnék válaszokat. :)

2014. okt. 5. 11:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a fránya "é" betű. Bocsánat. :)
2014. okt. 5. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
iphone 4-es szerintem kimondottan gyenge teljesítményű
2014. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Lumia 730/925?
2014. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azokat is ajánlani fogom neki. :)
2014. okt. 5. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
És az LG G2 Mini-t? Az se olyan rossz.
2014. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik válaszoltak, viszont azok, akik helyettem lepontozzák a válaszadókat, azok menjenek a búsba. Azért, mert nem egyezik mások véleménye a tiéddel, attól még hasznos.
2014. okt. 5. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ellenőrizhetnék ezeket, mert néha rászállnak egy-egy emberre és lepontozzák.
2014. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!