Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok az igényeimnek...

Tudnátok az igényeimnek megfelelő telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

No hát már jóideje nem követem nyomon a mobiltelefonokat, és itt az ideje, hogy az ősrégi htc-met lecseréljem. Fél napja böngészek, de totál el vagyok veszve, hogy mire is lenne szükségem - régen legalább a kinézet segített a választásban :D

Szóval ami nekem kéne, az használtan kb 35-45 ezer közt legyen elérhető. Az akksija bírja mondjuk 1-2 napot töltés nélkül normál használat mellett, töltsön be rajta normális sebességgel youtube videó, legyen vakuja, és első kamerája.

Ilyen típusból láttam rengeteget, dehát fogalmam sincs, hgoy mi érné meg, úgyhogy ha ajánlani tudnátok valamit, hálás lennék.

Ja, és az iphone-októl kicsit tartózkodom. :)


Köszönök minden tippet!


2014. szept. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lg F6 vagy L70 . L70 van a baratnomnek . van vakuja , elolapi kamera , gyors , az akku 1-1,5 napot kibir , az energia takarekos moddal 2napot is kibir .
2014. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1#vagyok , csak az F6nak jobb a kijelzoje , jobb az elolapives a hatlapi kameraja .
2014. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak is valamyik nokia lumia. En Lumia 925ot hasznalok , minden rendben vele, esetleg ha androidot nezzel , minimum legyen benne 1,5 ,de inlabb 2ram.
2014. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Moto G: gyors, jol tamogatott, nagyon jo kijelzo, korrekt akku, kamera bar nem a legjobb de van elol-hatul, ha kulfoldrol rendeled ujonnan is kijon 45-bol.
2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a Samsung Galaxy Express is.
2014. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden tippet, szétnézek ezek közt! :)
2014. szept. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!