Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos csalás? SOS help!

Telefonos csalás? SOS help!

Figyelt kérdés
Többször hívott egy idegen külföldi szám, de nem vettem fel mert tudom hogy ha külföldi akkor én is fizetek ha beszélünk. Amin hívott azt a számomat nem használom, tehát ismerőseim nem ezen keresnek. nagyon fura, mert azóta többször is hívogat ugyanez a szám, 13 jegyű ez is gyanús. beírom a számot hátha mást is hívott:+4369981235838. Nincs külföldi ismerősöm sem. Tényleg át akartak verni? Járt még valaki így? Mit csináljak ha állandóan hivogat pedig kinyomom a hívást? Valaki pls. segítsen!
2010. jan. 22. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

EGYSZER ÉS MINDENKOR!!!!

Tegyük félre a szolgáltatokat! Ha valaki itthon tartózkodik a magyar szolgáltatói mobiltelefonjával és akármelyik külföldi országból felhívják, akár magyar vagy akár más ország szolgáltatójához tartozó telefonról ( vonalas vagy mobil ) NEM KERÜL PÉNZÉBE! ! !

2010. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor nézd meg még egyszer! :)

Nem szégyen a tudatlanság, de ha egyszer figyelmeztetnek hogy finoman szólva hülyeségeket beszélsz, alaposabban utánanézhetnél mielőtt ragaszkodsz ehhez a marhasághoz.


Vodafone Passport – *Külföldön* is telefonálj hazai percdíjakkal

...

Magyarországra irányuló hívások esetén 319 Ft (minden megkezdett 10 perc után kiszámlázásra kerül) + a tarifacsomagod Vodafone Magyarország hálózatán alkalmazott belföldi percdíjai.

2010. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nyomd ki továbbra is!
2010. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A mobilos csalások kártyás esetben is működnek?
2010. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gergelyxta válasza:
2011. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!