Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android után iPhone?

Android után iPhone?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki Android-os telefon után iPhone-ra váltott? Vagy épp fordítva. Megérte vagy megbánta? Fontos enne, mert fontolgatom, hogy áttérek IOS-ra. Kérlek csak akkor szidjátok a másik op rendszert, ha mindkettőt próbáltátok már. Köszönöm :)

2014. okt. 6. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én Htc után mentem Iphonra. 5 hónap múlva vissza váltottam Htc-re. Egy hónap múlva Iphone lett megint. Soha többet android :D

Nem bántam meg. Azóta könnyebb az életem, pedig az első Htc-t szerettem.

2014. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Én iphone ról váltottam androidra, nekem felüdülés volt az ios zártsága után az android.

Ha elfogadod az ios-t és itunest úgy ahogy van és úgy használod akkor marha jó kis telefon ha "többet" szeretnél, vagy valamit máshogy akkor viszont elég idegesítő dolgai vannak.

(A baj az hogy ezek a pro kontra dolgok csak akkor jönnek ki ha huzamosabb ideig használod az androidot vagy a ios-t)

2014. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Számomra sokkal egyszerűbb az iphone, mint az android. fogva. Sokat agyaltam, hogy merjek-e iphone-t venni, végülis egy jobb androidos telót is vehettem volna, de nem bántam meg. (nekem a samsung s4 és s5, illetve még egy másik tetszett volna,de szerintem horibilis áron vannak! az iphone-os csomagokat,ha megnézed, szerintem elérhetőbbek pl a tmobilenál)Nekem könnyebb kezelni valamiért. Egyértelműbb benne minden. 2 nap alatt kiismertem az egészet, míg az androidnál 2 év után is találtam új dolgot, ami szintén nem tetszett...


Igaz ezt úgy mondom, hogy nagyon kezdetleges volt az android telefonom, régi is, és emiatt lassú is a mai applikációkhoz.


Ja még egy fontos dolgot szeretnék mondani.Ha bármi elromlik az iphone-ban(tehát nem betöröd a képernyőjét!hanem belül van vmi gond vele,nem működik,rossz az aksija stb),akkor szó nélkül kicserélik 12 hónapig.Tehát esélyes, hogy újra lehet egy teljesen új készüléked. Androidnál már nem sajnos, és ott garancia se jár kb semmire.(legalábbis az egyik szolgáltatónál)

2014. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Melyik az a szolgáltató?
2014. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Garancia természetesen minden mobiltelefonra jár, az mindössze bullshit, hogy valahol valamelyikre nem.
2014. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. Tmobilenal ha jol latom 180 korul vam, ami azert nem keves, szoval jo sok nyugtatgatasra lesz szuksegem, h ne banjam meg, hgy ennyit kiadok ra
2014. okt. 7. 16:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Es szerintetek lemegy az ara, ha megjelenik itthon a 6?
2014. okt. 7. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsit megy csak lejjebb az ára először. Kb nem fogja megérni még akkor a 6oshoz képest. Idővel a Tnèl is lemegy, de lassabban követik az árak a piacot. kb 10e-rel lesz olcsóbb, mint függetlenül.

Évek óta figyeltem az árakat és az utóbbi években ez a tendencia a Tnél.

2014. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Androidról váltottam iOS-re. Soha többet android.
2014. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyébként pont azért nem vennék iPhone-t, mert rohadt sok pénz az alsó hangon is 150 ezer forintos ára. Persze, aki amúgy is ebben a kategóriában gondolkozik, annak jó lehet az iPhone, de én a magam részéről biztos nem vennék ennyiért telefont. Androidos és Windows Phone-os telefon meg mondjuk 50-60 ezerért is van, ami már teljesen jól működik, és széles funkcionalitást nyújt. A WP-t is most már egyre nyugodtabb szívvel tudom ajánlani, ami az Androidban rossz, az már nincs meg a WP-ben.
2014. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!