Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy céges és egy saját...

Van egy céges és egy saját mobilom meg lehet azt csinálni, hogy mindkettőre rakok vibert de csak egy tel számmal regisztrálok mindkettőn?

Figyelt kérdés
Tehát az üzenetet amit kapok mindkét telefonon megjelenjen?
2014. okt. 7. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.azt tudom hogy számító gép s tel között lehet azonos telefonszámmal regisztrálni..
2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nekem a két telóra kellene mert a cégest vihetem csak be a munkahelyemre
2014. okt. 7. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.amikor nem volt okostelefonom arra jott az sms.s utána amikor 2 hét múlva megkaptam az okosfont,ugyanugy arra jott az ervenyesitő kod.
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mert a Viber a telefonszámhoz köti magát.. aszerint azonosít...és itt két külön számról beszélünk, ugye...
2014. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, egyszerre csak 1 eszközön+ a számítógépes alkalmazáson lehet aktív 1 telefonszám.
2014. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kköszi a válaszokat
2014. okt. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!