Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás 55. 000 Ft-ért 1...

Jó választás 55. 000 Ft-ért 1 év garival a xiaomi redmi 1s? Mennyire zavaró, hogy nincs gomb megvilágítás? Tényleg rossz a kamerája?

Figyelt kérdés
Nem találok ebben az árkategóriában másikat, ami minőségi lenne, csak noname-eket. Egyéb ötletek? Huawei g6 lenne, nem lte, nem nfc-s kapható ennyiért vagy lg g2 mini 4 gb-os.

2014. okt. 8. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
A G2 Mininek a 8GB is kevés, a felével meg kínszenvedés lwnne a használata. Ennyiért jó az a Xiaomi.
2014. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
jo a telefon . nalunk 129euro
2014. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A gombokat meg lehet szokni,a kamera meg ilyesmi.


[link]

2014. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
tudnál még pár teszt képet mutatni? Te aktívan használod ezt a telefont? Tényleg magától bezárogatja az alkalmazásokat, mert elfogy a ram?
2014. okt. 8. 15:54
 5/22 Saavedro ***** válasza:
Miért fogyna el a RAM? Van belőle 1 GB. Nagyon jó lesz ez a telefon neked.
2014. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pár napja jött ki hozzá a 43.0 frissítés ebben már megoldva

ez a probléma.Képet most nem tudok csinálni el van borulva.

Van még hiba(volt is)a 2.sim foglalatban a telenor kártya nem működik.Viszont erre is van már megoldás.

2014. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Van itt még 1 régebbi kép ez is borús reggelen készült.


[link]

2014. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hogyan lehet a romot frissíteni rajta? Nem 4.3-mal adják és kitkatre frissíthető? menüben van valahol menü, ahol wifin le tudom frissíteni vagy ennél buherálósabb és szakértelmet igényel?Mennyire megszokható a miui?
2014. okt. 8. 17:49
 9/22 A kérdező kommentje:
telenoros karim nincs, csak minden más, úgyhogy az nem lenne gond. Nem bántad meg hogy megvetted? Szerintem nem tűnik annyira rossznak a fotó, csak féltem, hogy xar a kamera, mert több tesztben azt olvastam, hogy nem csinál jó fotókat, néhányban meg hogy kategóriájában jó.Nekem fontos lenne a jó kamera.
2014. okt. 8. 17:51
 10/22 anonim ***** válasza:

A kép minősége állítható 0.8-8M-ig.Van egyszerű és prof.mód.

Szoft frissítést magán a telefonon is el lehet végezni

nagyon egyszerűen. A 4.4.4 verzió talán idén de inkább jövőre várható rá.

2014. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!