Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás 55. 000 Ft-ért 1...

Jó választás 55. 000 Ft-ért 1 év garival a xiaomi redmi 1s? Mennyire zavaró, hogy nincs gomb megvilágítás? Tényleg rossz a kamerája?

Figyelt kérdés
Nem találok ebben az árkategóriában másikat, ami minőségi lenne, csak noname-eket. Egyéb ötletek? Huawei g6 lenne, nem lte, nem nfc-s kapható ennyiért vagy lg g2 mini 4 gb-os.

2014. okt. 8. 12:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen lehet frissíteni. Én vagy ma vagy holnap frissítek egy 1S-t. Csak le kell tölteni a romot rámásolni és a recovery menüben egyszerűen lehet frissíteni.
2014. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos embernek minden csak nem egyszerű.
2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Saavedro ***** válasza:
A MIUI nagyon jó kezelőfelület és funkcionalitásban is jobb, mint a legtöbb gyártó ROM-ja. A frissítés meg sima ügy, egy átlagfelhasználónak, aki megveszi a galaxi ipszilonkát meg pocketneót és kb. ki-és bekapcsolni tudja, nyilván nehézséget jelent, aki használt már androidot, annak nem gond.
2014. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha kínai szoftvert kell választani akkor a Lenovonak van a legjobb felhasználói felülete.
2014. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

A gombok világítatlanságát meg lehet szokni, szerintem nem vészes (bár jobban tetszene, ha világítana).


A frissítés egyáltalán nem úgy megy, ahogy előttem írták:

jelzi a teló, hogy van új MIUI verzió, rákattintasz, hogy jöhet, oszt lejön. Kész. Ennyi.


A kevés RAM sajna létező probléma, bár pozitívum, hogy elég gyakran jönnek frissítések, amiben megpróbálják kezelni a visszajelzések alapján problémás dolgokat. A v45-ben szerintem már egészen jó a RAM kezelés.


A fényképezővel szerintem nincs probléma. Kellően gyors, és jó képeket csinál.


KitKat be van ígérve "év végére", de nem tudom, hogy lesz-e belőle valami.


Telenor SIM-mel tökéletesen működik. Annyi, hogy amennyire én tudom, csak az 1-es számú slot tudja kezelni a 3G-t.

2014. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem nagy gond.
2014. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát megvettem az extreme digitalnál és az 1. töltésnél ért a pofán csapás. Hiába az átalakító, nem ment bele a konnektorba a töltő fej...Az csak hagyján, hogy semmi tartozék, csak a töltő hozzá, de hogy még az is használhatatlan legyen 55ezer ft-ért??? Visszavittem és visszakértem a pénzt.
2014. okt. 26. 20:23
 18/22 anonim ***** válasza:

Mert másik konnektor nincs is mi??

Annyi, hogy nem földelt konnektorba kell dugni, mivel úgysem használja egyik mobiltöltő sem a földelést.

User error.

2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető.
2014. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Belemegy az minden konnektorba, kivéve azt a hülye vékonyítottat. Nálunk olyan nincsen. Szóval user error.
2014. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!