Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s után samsung galaxy s5?

Iphone 4s után samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik iphonerol váltottak samsung s5 re.

2014. okt. 12. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is 4s-ről váltottam Galaxy s5-re....2 hét múlva visszaváltottam Iphone 4s-re! Nem olyan jó az s5! Legalább is nekem nem volt jó...nagyon hozzá vagyok szokva az iOS rendszerhez!
2014. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha túl hülye vagy akkor nem neked való a zárt rendszer után,hisz azt nehezebb gallyra tenni,mert korlátozva vannak a lehetőségek. Ha van egy kis sütni valód akkor tetszeni fog a sokkal több lehetőség miatt.
2014. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Maradok akkor az iphone szériánál és inkább egy Iphone 5s et veszek
2014. okt. 12. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy vehetsz windowsost is. Az is "hülyebiztos".
2014. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat de kiemeltem hogy olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik iphonerol váltottak.
2014. okt. 12. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

9mm-nek sose vót iPhone-ja...:D ő inkább megveszi a közel olyan drága androidos telefont és hogy ne unatkozzon, toldozgatja-foltozgatja, hogy olyan szinten működjön, mint egy wp-s teló, vagy egy iPhone...:D

itt senki nem hülye, max azért a pénzért valaki elvárja, hogy ne kelljen romot cserélni, ha éppen a gyártó szarik az optimalizálásra bizonyos esetekben...:D

2014. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem barátom. Én azért veszek nyílt forráskódú mobilt ,mert szinte mindent meg tudok változtatni rajta az igényimnek megfelelően. Nem vagyok bezárva. Az ios és a windows számomra leragadt a symbian szintjén,ahol max letülthetsz rá appokat és ezzel be is zárult az okostelefon tudása.
2014. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
miért, te mit csinálsz azon kívül? hetente raksz ki más-más widgeteket a kezdőképernyőre, mert megunod? :D vagy fejlesztessz is rá? :D
2014. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
megbánod ha iphoneról samsungra váltasz!csakis Iphone 5S
2014. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam, csak kipróbáltam az S5öt, pár napig volt nálam. Aztán szépen megköszöntem és visszaadtam. Elég is volt annyi belőle!
2014. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!