Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 áruházhiba?...

Nokia lumia 520 áruházhiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Nokia lumia 520 telefonom van, az áruházat nem tudom megnyitni. Rákattintok és egyből kidob egy kis üzenetpanelt: Blablabla hibakód: 805a8011. Ennek mi lehet az oka? Ha windowsphone honlapjára megyek rá és onnan próbálok letölteni, akkor sem megy. Próbáltam utánanézni, de semmi. Valaki segítsen! Illetve esetleg betűtípus változtatást tudja valaki hogy hogy lehet csinálni ugyan ezen a telefonon? Ez nem a témával kapcsolatos kérdés de gondoltam ezt is beleírom, valaki hátha...:DD

2014. okt. 12. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell Nokia, Microsoft fiokot csinalnod
2014. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betűtípust nem lehet változtatni, csak a méretet. Áruházban pedig akkor szokott hibát írni, ha nem megfelelő a dátum, vagy az internetkapcsolat.
2014. okt. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Microsoft és Nokia fiókom is van..

Az internettel semmi baj, notebookomon is ugyan arról internetezek. A dátum is jó, pontos, vagy ezt nem teljesen értettem hogy hogy értetted.

2014. okt. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!