Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenorba akarok vásárolni...

Kamu profil kérdése:

A Telenorba akarok vásárolni egy dual simes telefont szerintetek legalább az egyik az független lesz?

Figyelt kérdés

mert egy 70-es és egy 20 as kártyát akarok belerakni:)

kisütetni nem akarom mer akkor elveszik a garancia.



2014. okt. 12. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.de pl a Tesco mobilnál előírás hogy legalabb az egyik sim Tescos legyen...de jobban jársz ha veszel egy jiayu f1 készüléket pl a mobilambnál.25ezer s gari is van.ha meg találsz Telenor nál dual simes telefont (ami kizártnak tartom)de lehet egy turbosim bőven elég neked...
2014. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- Megrendeled webshopból,

- kipróbálod,

- ha nem felel meg, visszaviszed és (mivel webshopból vetted) kérdés nélkül visszakapod a pénzt. (A fogyasztóvédelmi törvény kötelezi őket erre.)


Ilyen egyszerű.


Én már vettem szolgáltatótól olyan telefonot, ami függetlennek bizonyult, de ez egy lutri, nem tudhatod előre.

2014. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!