Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kiküszöbölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiküszöbölni azokat a pasikat, akiket még üldöz az exük? Olyannal akarok randizni aki tényleg független.

Figyelt kérdés

Már kb. a 20. olyan pasival sikerült randiznom, aki ott elkezdte nekem emlegetni a volt nőjét... annyira elegem van.

Minden volt már, volt akit ott a randin hívogatott a Múlt, kiabálva a telefonba hogy hol van, mit csinál meg kivel... volt aki ugyanabba a vendéglőbe vitt és olyan kaját javasolt amit a volt nő szokott rendelni O.o

elég rendesen leolvadt az arcom ilyenkor.

Volt aki be is vallotta hogy azért tetszek neki mert hasonlítok a másikra... és sorra ezek találnak be.

Mit csináljak, kezdjem azonnal úgy az ismerkedést hogy :csak akkor beszélünk ha meg sem említed a múltad, semmi másik nő, különben röpülsz?

nem tűnne ez túl aggresszívnak?

nem bírok már 2. lenni, a legutolsó randin annyira bepipultam hogy szó nélkül otthagytam az ipsét... és már 3 hónapja csak itthon ülök befordulva.

Hogy lehet rögtön kiszűrni hogy ki szenved még exfelejtő -kórságban, és ki az akinek valóban szabad a szíve?

kezdek elkeseredni.


2013. márc. 16. 20:34
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
ránézésre sajnos nem megy. de nyugodtam kikötheted félig viccesen,hogy ha egy szót szól az volt csajáról, pezsgős vacsorát kérsz a four seasons éttermében. egyébként az is lehet a baj,hogy sok palinak nincs nagyon beszédtémája,de az exéről folyamatosan tud sztorizni ugye.
2013. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
emlékeztetsz az egyik exemre :)
2013. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pedig velem mindenről lehet beszélni :D ha nem értek a témához, akkor is minimum van hozzá egy viccem...
2013. márc. 16. 20:51
 4/11 fospuska ***** válasza:
ez a beszéd..! :) hozz fel te témát,kerülendő az exezést.:) de kösd ki nyugodtan. nekem mondjuk eszembe nem jutna a körbeudvarolt csajnak a volt csajomról beszélni. nem is egészen értem ezt.:)
2013. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor olyannal kezdj, akinek még soha nem volt kapcsolata. Ez ugyanis tényleg általános, és tökmindegy, hogy 1 hónap, vagy 1 év telt el a szakítás óta...


Amit tenni tudsz: egy darabig türelmesen hallgatod (a felét sem hiszed el annak, amit mond, mert csak az egyik oldalt hallod), majd kb. egy hónap után közlöd, hogy ÁLLJ, ennyit az exekről, mostantól a jövőre tessék koncentrálni.

Én ezt anno egy cikkben olvastam, megfogadtam... házasság lett belőle.

2013. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy nagyritkán előkerül egy sztori.

hanem hogy folyamatosan, állandóan ez a téma, első randikon is.

Nem vagyok egy sárkány, de kezd az igegeimra menni hogy túlzásba viszik.

Nem a Lucával, meg a Mariannal, meg az Eszterrel akarok randizni és az élettörténetüket hallgani, hanem mondjuk A Pasira vagyok kíváncsi, aki velem szemben ül.

2013. márc. 16. 21:01
 7/11 fospuska ***** válasza:
érthető. de miért nem teszed nekik szóvá?
2013. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az exem egy jó téma.

életem egyik legnagyobb hibája volt, és jókat nevetünk a ribin.

2013. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja'h és ő szerinte jobb a liba ügyködésein röhögni, mint egy szappanopera maraton.

(Exem féltékeny hogy 2 éve boldog vagyok a párommal, és kevesebb vitánk volt ez idő alatt mint amennyit vele veszekedtem egy nap.)

2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nálam meg ott múlik el a bizalom... na, ezt kibeszéli?

akkor engem is ki fog a következőnek

hát marha jó, ebből nem kérek

szerintem nem poén

2013. márc. 16. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!