Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses készülék vagy...

Előfizetéses készülék vagy feltöltőkártyás telefon?

Figyelt kérdés
Előfizetéses telefonom elromlott. Szeretnék új készüléket vásárolni. Már ki is néztem egyet, de lehet, hogy boltban nem kapható, így neten fogok akkor venni. A vodafone honlapján látom, hogy külön kategória a feltöltőkártyás és az előfizetéses készülék.A kérdésem tulajdonképpen az lenne, hogy ha a neten veszek készüléket, abba tuti bele tudom tenni az előfizetéses SIM kártyámat? Huh, remélem érthetően írtam le.Amúgy üzletben melyik olcsóbb?A feltöltőkártyás vagy az előfizetéses?

2014. okt. 14. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfizetésre mindig olcsóbban elhozhatók a telefonok. És amíg vodásként voda függő telefont veszel vagy épp kártyafüggetlent addig bele tudod tenni a mostani simedet is
2014. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy feltöltőkártyás telod abba tudsz tenni előfizusat mi is az csináltuk csak mi a tmobilnál!Azt,hogy melyik olcsóbb az üzletben nem Tom de neten olcsóbb de ha az ügyfélszolgálatott fel hívod megtudják mondani!
2014. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, mindegy milyen telefont veszek neten, abba beletudom tenni az előfizetéses SIM kártyámat!?
2014. okt. 14. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. okt. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!