Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik váltottak Androidról...

Akik váltottak Androidról Windows Phone-ra, milyen véleményük van? Jobb, vagy megbánták? Mik az előnyei, és mik a hátrányai?

Figyelt kérdés
Most fog kijönni a Lumia 830, azt néztem ki magamnak. Akinek sose volt a kezébe Lumia, kérem ne irogasson olyanokat, amiket csak hallott innen-onnan.

2014. okt. 5. 17:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Sokkal, jobb, egyszerűbb, letisztultabb, kevésbé idegesítőbb, mint a fosdroid. Egyértelműen csak ajánlani tudom. Bár nincs nagyon sok alkalmazás rá, úgyhogy ha csak játékra veszik 12 éves hülyegyereknek, akkor az leszólja, de egyébként hihetetlenül stabil, egyszerű és nagyon jó. Csak ajánlani tudom. Egyik ismerősöm mindig azzal jön, hogy arra nincs elég app, nem lehet vele olyan bonyolultabb műveleteket elvégezni.... Erről nekem az a véleményem, h aki komolyabb műveleteket akar végezni, az vesz egy laptopot. Jajj, és sokkal jobb supportot biztosít a MS a telóihoz, mint bármely androidos telókat gyártó cég.
2014. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"nem lehet vele komolyabb műveleteket elvégezni"


f szt nem!

Ezzel csinálom hálózati konfigurációkat, ha épp nicns nálam laptop, kamera rendszereket meg egyéb strukturált hálózatos cuccokat kezelek vele, riasztókat, okos otthon vezérlőket programozok róla.

Érdekes a glaxy s4 mindig széthalt mior kapott egy 300+ végpontos strukturált hálózatot, a Lumia 820 meg nem.


A droid csak játékra jó, semmi más komoly dologra.

2014. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hétköznapi használatra semmivel se jobb vagy rosszabb mint egy android, ennek is vannak bajai, nem is kevés, én pl nem találok alkalmazásokat olyan dolgokra amik androidon alapok voltak :(
2014. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és az IE 11 milyen?
2014. okt. 5. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb a WP , gordulekenyebb,gyorsabb.

IE bongeszo nagyon gyors (nem olyan,mint a szamitogepes verzio).


En Lumia 925-ot haaznalok, 2 android utan ,soha tobbet android (kivetel Xiaomi).

2014. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
maga a rendszer sokkal jobb, tényleg gyorsabb, gördülékenyebb, de sajnos a fejlesztői oldal tényleg rettenetesen szegény. van nem egy tökéletes kamerájú lumia is például, de alkalmazások a 20 féle filteres képszerkesztőn kívül max 2-3 profibb alkalmazás van...a maradék pedig "HD Wallpaper-es" alkalmazások tömege...nincs egy normális panorama alkalmazás, ami jobb a gyárinál, mert a nokiás elég precízen kell kezelni, hogy nehogy "eltévedjen"...szóval végülis csak a lényeg hiányzik, és igazából egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy ez valaha változik...mindenki mondta, hogy na majd ha jön a wp 8.1, akkor majd beindul...hát nem indult be, ahogy nézem...
2014. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a gyári pnorámával ,tökjó képeket csinál..


Egyébként fejlődik a fejlesztői oldal.

Olyan alkalmazások kezdtek el jönni, amiken még én is meglepődtem.

Truecrypt megfelelője androidra pl tudtommal nincs. WP8-ra van! Na, akkor mi van lemaradva?

2014. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na jó, de kell ez egy átlag, hétköznapi felhasználónak?

nincs egy hivatalos youtube alkalmazás...ami illene, mert okostelefonon elég gáz böngészőből nézni...1 normálisat találtam, a metrotube-ot, az is 500 Ft...jó, megvettem, mert kellett, de feltöltésre az sem alkalmas...szóval olyan hétköznapi appokból hiányzik néhány, ami bárkinek fontos lehetne.

én panorama alkalmazásból, vagy algoritmusból ami igazán jó lenne, az az iPhone féle gyári...ami egy folyamatos képrögzítéssel készíti el.

2014. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a Viber még tényleg kiforratlan, vagy az is csak android fanok pletykái?
2014. okt. 6. 08:25
 10/13 A kérdező kommentje:
valamint még annyi, hogy a droidon vannak olyan billentyűzetek, ahol húzva lehet írni, WP-n is van ilyen?
2014. okt. 6. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!