Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dolgozik itt valaki mobil...

Dolgozik itt valaki mobil szerviznél?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2014. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Miért? Ingyen úgy sem fogja senki sem megjavítani a telefonodat... Legfeljebb ismerős.
2014. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
na miért?
2014. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok én szívességet kérni, csak ha megengedi tennék fel neki 1-2 kérdést.

(Köszönöm a bunkó kommenteket! :) )

2014. okt. 17. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
*Illetve kommentet. Az elsőre célzok.
2014. okt. 17. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

"Dehogy akarok én szívességet kérni, csak ha megengedi tennék fel neki 1-2 kérdést. "

Szerintem írd le a kérdésed és hamarabb meglesz a válasz

2014. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval vettem egy M2-t, és gyári hibás a képernyője.

[link]

Elmondta a T-Mobile h nem csinálnak vele semmit, mivel csak szépséghiba.


Utána néztem, ha magam elviszem szervizbe akkor kb egy teljes képernyőcsere 55ezer, miközben 60ért már lehet netről venni egy ilyen telót. Ez felejtős.

Viszont arra lennék kíváncsi, alkatrészcsere nélkül a helyére tudják-e tenni szervizben a teló képernyőjének azt a részét? Ha igen, az mennyibe kerülne?

(Ne mondjátok M2-n ez normális, egy nagyon picit lehet h ki kell látszódnia, de nem ennyire h még a pixelmentes részen is át lehessen látni!)


Fölösen nem akarom beadni szervizbe h 3hét után visszakapjam és írják hogy nem lehet megoldni...

2014. okt. 17. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3-mas vagyok. Én azt szeretném tudni, hogy miért lettem leszavazva egy olyan átlagos visszakérdezésért ami egyébként inkább a Te kérdésed kifejtésére célzó kérdés volt csak. Azért kérdeztem, hogy ,,na miért?", mert két telószervízes ismerősöm is van akik cégen kívül, otthon, számla nélkül nyíván, de szinte alkatrész áron dolgoznak ismerősöknek és megkérdeztem volna őket, de ahhoz tudni kell a konkrét problémát.
2014. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!