Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mlrkl kérdése:

Mi a véleményetek erről a telefonról? ConCorde SmartPhone 5005 www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/concorde/smartphone-5005 -p216360190/#boltok-es-arak

Figyelt kérdés

Androidos telefont szeretnék 70.000 Ft alatt. Nagyon szeretek fényképezni, de nem mindig van kéznél a fényképezőgépem. Dual-sim-es telefonra lenne szükségem (ez ugyebár az).

Nagyon megtetszett ez a telefon, de nem tudom, hogy megbízható-e.



2014. okt. 18. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Habár nem dual-sim-es de én xperia s-t ajánlok. Nekem is az van, én is imádok fotózni és elég jó képet csinál. 70 alatt már simán kapni.
2014. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 richz ***** válasza:

Nekem egy 6500as készülékem volt tőlük. jul.11-i vásárlás. 2x volt már szervizben. Kb 2 hetet használtam a telefont. Majdnem 5 hétig volt szervizben: Ghost touch töltés közben(máshol érzékeli a képernyő, mint ahol megérintetted), Töltés közben nem lehetett vele telefonálni(Semmit nem értett a másik fél abból, amit mondtam), Kamera folyamatosan bezöldült(Csak reset segített.) 100%akkuról 1óra terhelés alatt 4-5%. Ezekre a problémákra 5hét alatt orvosoltak egy szoftverfrissitést.(!!!). Sokat olvastam a márkáról és a többi készülékről se írnak jó véleményeket. Szerintem ne vedd meg, nem azért mert kínai a cucc, hanem minősíthetetlen szervize van(ennél a márkánál nem tudod elkerülni a szervizelést-Nem megbízható).

off: Én is most keresek/kerestem dual simes phabletet, de nem találtam megfelelőt, így lemondtam róla és marad a mobil+tab kombó.(nexus 7-2 + vmi erős aksis hagyományos mobil) Esetleg nézd meg a xiaomi redmi note-ot, ebben az árkategóriában van, én nem használtam még, de bárhol olvasok róla, nem írnak rosszat. 5.5"+dual sim

2014. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Sonynak vannak dual simes telefonjai. Azokkal elég jó képeket is lehet csinálni. Az ebayről a legcélszerűbb megrendelni őket, mert van olyan is ami nincs MAgyarországi forgalomban
2014. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!