Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont kínából? Melyiket?

Mobiltelefont kínából? Melyiket?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a mobiltelefonokhoz, mert nem érdekelnek. Sok jót hallok a kínai okostelefonokról, de viszonylag kevés tapasztalat van velük. Tud valaki konkrét típust ajánlani, ami max. 40-50 ezerbe kerül, és megbízható, stabil típus? Nem igazán játszanék rajta, de a halálom, ha egy telefon lefagy, lelassul. Elsősorban telefonálásra kell, másodsorban kiváltanám vele a kocsiban lévő GPS-t. Illetve nem ártana FLAC lejátszás, és egy valamennyire használható kamera. Az sem ártana, ha nem lenne túl érzékeny a sérülésre, mert nem szeretek ezekkel hímestojásként bánni.

2014. okt. 18. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miért kínait?
2014. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

ennyiér simán kapsz 2 gb ram ,4*1,5-2 ghz procisat

13 mpx körüli kamerást, gps-est, csak az alakja más...

2014. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen. Magokat meg ramot,de nem minőséget és stabilitást. Max xiaomit onnan.
2014. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Néztem, hogy specifikációra viszonylag erősek ennyiért. Csak van több száz féle, el vagyok veszve köztük.


9mm: Tapasztalatból mondod, vagy csak az általános előítélet a kínai cuccokkal szemben? Én vettem kínai audio elektronikákat, semmi gond velük. Igaz, más kategória.

2014. okt. 18. 18:47
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
egy jobb fajta(drágább) galaxy s4 klón-t használok egy éve...eddig semmi baja nem volt...
2014. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Épp olvasgatok, annyit találtam, hogy az MTK processzorok telefonoknál a GPS nem túl erős, aminek nem örülök. Illetve egy olyan probléma szokott fellépni, hogy a GPS és Bluetooth egyben kissé problémás, akadozik a BT. Bár nálam ilyen nem nagyon fordulna elő. Nem tudom, hogy ez THL gyártó vagy processzor specifikus, most kezdtem el olvasni a témában.
2014. okt. 18. 19:31
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
A THL egy kizárólag felsőkategóriás telefonokat gyártó cég.
2014. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem egy Jiayu g2f-em van. A gps gyengeség az elég jellemző az mtk procis telefonokra. Még azonos tipuson belül is elég nagy szórás szokott lenni. Nálam alapjáraton nem sok gond van a gps-szel csak lassan pozicionál, de lehet vele navigálni. Viszont ingress valahogy nem akar rendesen pozícionálni, ha meg rendesen mutatja a pozíciót akkor előbb-utóbb úgyis elveszti a gps jelet. Ezt leszámítva az árához képest nagyon jó telefon és még a mérete is pont ideális.

A thl meg pont nem egy olyan gyártó amelyik felsőkategóriás készüléket gyárt. Inkább az alsó és középkategória jellemző mint ahogy a többi A brandes kínai márkára.

2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi 1S-t nézem még, ami nem MTK, hanem Snapdragon processzoros. Néztem 1-2 tesztet, jókat írtak róla. Az InFocus M512 is ilyen procival készül, de arról még nem olvastam semmit.
2014. okt. 18. 22:28
 10/23 anonim ***** válasza:
50-bol majdnem kijon a Moto G. Az igenyeidnek teljes mertekben megfelelne es egy nagyon eltalalt telefon. Ha mindenkepp kinai, en Xiaomit vagy Thl-t neznek.
2014. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!