Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni a Galaxy...

Nem tudok dönteni a Galaxy S5, Galaxy Alpha, és a Sony Z3 között. Javaslatokat kérnék? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteg tesztet megnéztem, összehasonlításokat, kipróbáltam, megnyomkodtam őket, de döntésképtelen vagyok.


Ezidáig egy S1-et hajtottam, de már korán hozzá kellett nyúlnom, hogy tudjam is használni, mert hamar elkezdett akadni, fagyni....miegymás.

A samsungokról sokat hallottam, hogy hajlamosak a fagyásra még most is.


Az Alpha nagyon tetszik, hogy fém házas, és viszonylag pici, de a kicsi akkuja picit hátrányba helyezi nálam a telefont.

A Sonynak a menüje az, ami nem szimpatikus annyira... azon felül viszont jónak tűnik.

Az S5 megint csak Samsung...ennyi.


Csak nálam van berögződve ez, hogy a Samsung összecsapja a készülékeit, és képtelen megfelelően optimalizálni őket?


Érveket, ellenérveket szeretnék tőletek a telefonok javaira, melyiket és miért választanátok, ill. hogy melyiket miért ne.


Köszönöm.



2014. okt. 19. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Z3 ra szavazok
2014. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, esetleg érveket tudnál mondani, hogy miért?

Minden érdekelne.

2014. okt. 19. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Addig örülj amíg nem kerül a kezedbe egy sony. A samu hozzájuk képest sokkal előrébb van,de itt mindenki sony zibu úgyhogy senki sem fogja ajánlani.
2014. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem akarsz akadast-fagyast akkor Nokia Lumia 930 vagy Apple Iphone 6. Androidnal tok mindegy melyiket veszed kb. mind egyforma , csak a szoftver egyiknel kevesbe masiknal jobban van elrontva.
2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2014. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nokianak a windows rendszere nem jön be, olyat semmiképp sem szeretnék venni.


Az Iphone 6 meg nagyon kötött rendszerű, amivel nincs semmi gond, csak az ára 1.5 - 2 szerese a többihez képest.

2014. okt. 19. 21:08
 7/10 lotroka válasza:
100%
Ha nem zavar a 720p akkor Galaxy Alpha mindenben jobb mint a z3 erősebb hardver, jobb gps, jobb mindenben én a helyedben Galaxy Alphát venném de ez csak az én szerény veleményem :)
2014. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En is eloiteletes vagyok a Samsungokkal, viszont az Alpharol eddig csak jot hallottam, annyira, hogy el is gondolkodtam rajta. Ettol fuggetlenul lehet, hogy a Sony-t valasztanam.
2014. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alphát ne vegyél. Ha neked sony tetszik akkor
2014. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alphát ne vegyél. Ha neked sony tetszik akkor is Galaxy S5 még mindig okosabb. De sonynál jobb a kijelzo. Ezek szerint galaxy s5öm van ezért sonyt vennék mert minek 2 samsung.
2014. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!