Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok uj Apple ID-t...

Hogyan tudok uj Apple ID-t kesziteni, es a regit torolni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Az email cim amire csinaltam, annak elfelejtettem a jelszavat es nem szeretnem hogy a jovoben bonyodalmat okozzon es mivel nem tudom megvaltoztatni azt az email cimet kenytelen vagyok uj apple idt letrehozni::/
2014. okt. 19. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Új Apple id-t elég egyértelmű, hogy hogyan lehet csinálni. Gondolom ezzel nem kell segítség, hiszen már egyszer regisztráltál egyet.

Miért nem próbálod visszaállítani a jelszót?

Apple id-t egyébként nem lehet törölni, tehát ugyan azzal az e-mail címmel nem fogsz tudni újra regisztrálni.

2014. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Epp az email cimet szeretnem megvaltoztatni amire csinaltam
2014. okt. 20. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvaltoztatni nem lehet, csak teljesen újat csinálni.
2014. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Siman meg lehet valtoztatni az email cimet .. Itunesban
2014. okt. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az itunseom belul hol?:)
2014. okt. 21. 07:42
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Itunes - Áruház-Bejelentkezés . Ha be vagy jelentkezve,akkor a program jobb felső harmadában lesz a felhasználóneved,a mellett a legördülő menüre klikk - FIÓKADATOK - itt az Apple ID részben az email cimed mögötti EDIT gombbal
2014. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eddi11 válasza:

Lehet törölni az Apple ID-t.


Csak kérj vissza hívást a supportól.El fogja mondani hogyan kell.


Az enyémet törölték.

2016. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!