Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung okostelefon akkumuláto...

Samsung okostelefon akkumulátor. Nagyon gyorsan merül, és kevesebb mint 45 perc alatt lemerül. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A másfél éves Samsung okostelefonom akkumulátora a kérdésben említett dolgokat "teszi"... Mitől van ez? Egyébként egy 1500mAh -es , 2012-ben gyártott akksiról lenne szó.

2014. okt. 20. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg leirnad hogy milyen keszulekrol van szo...
2014. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Valami fut a háttérben, amit tekeri a CPU-t és/vagy tönkrement az akku.
2014. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070). Egyébként a kérdésnél rosszul írtam, mert kevesebb mint 45 perc alatt töltődik fel... Ez a "jelenség" csak egy két napja van.. Meg amikor tölt, eléggé meleg!
2014. okt. 20. 14:56
 4/7 Tengor ***** válasza:
Helyesbítek, az akku ment tönkre.
2014. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

S3 minim van, 1,5 éves lesz lassan és szint úgy az akkumulátorral szívok. Netezés közben pl random idő után hirtelen újra indul. Majd vagy bekapcsol vagy megint ujra indul, bootolás közben. Ha be tud rendesen kapcsolni akkor nem annyi töltés van benne hanem akár 50+%-al kevesebb. Ha újraindítom lehet hogy több van benne, vagyis többet jelez... érdekes egyébként. Szintén 1500 mAh-s és 2012-es.

Készenléti állapotban pl el van folyamatosan, ha töltőn van akkor meg bármit csinálhatok.

Szóval gyanítom, hogy tönkre megy/ment és lassan be kell szerezni egy újat... vagy telefont. Ezzel eléggé eltávolodtam attól, hogy samsungot vegyek. Bár az én esetemben nem merül le ilyen hamar...

2014. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 4.1.2 van az Advancen , akkor nem csoda , mert a frisebb rendszer tobb akkut igenyel . Ha le van toltve a clean master vagy valami mas ilyen progran mint meg a Battery Saver akkor azokat TOROLD . fojamatosan futnak , es meritik az akkut . Illetve ha van mobilneted es nem hasznalod kapcsold ki , mert azis nagyon szivja az akkut . Nekem Galaxy Minin van , nemsokara 2 eves . napi 1x tolteni , es hasznalom becsulettel :) karacsonykor lesz 2 eves , DE nem nallam , hanem anyanal . en ujat kapok
2014. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, android JB van rajta... Az ilyen "Clean Master és társait" egy nagy hülyeségnek tartom, mert ami alapból hardverben gagyi, azon nem tud mit "gyorsítani". Főleg nem az aksit növelni,stb...

Egyébként most már beszereztem egy új aksit, mert többen is mondták, hogy a mostani elromlott!

Amúgy kicsit el is van deformálódva a gyári (fel van puffadva)...

Azzal mit csináljak szerintetek? Dobjam ki? Az veszélyes hulladéknak számít.

2014. okt. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!