Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefonra android...

Hogyan lehet telefonra androidot rakni, PC segítségével?

Figyelt kérdés
A telefonom frisitette androidjat es sajnos az uj nem ment, folyamatosan indult ujra, recovery-bol visszaallítottam gyari beallitasokra, igy se ment. most le van formazva a telefon, semmi sincs rajta. az lenne a kerdesem, hogy hogy lehet erre uj androidot telepiteni?

2014. okt. 20. 15:31
 1/7 Tengor ***** válasza:
Telefononként eltérő módon. Én azt javasolnám, hogy vidd el egy szervizbe! Meg lehet csinálni netről is, de ha odáig jutottál csak, hogy itt megkérdezed, akkor nem fogod megtalálni a megfelelő leírásokat.
2014. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Motorola Moto G. Az az egyszeru megoldas, szerintem nekem is sikerulne, csak meg ilyesmivel nem foglalkoztam, de szerintem sikerul, ilyesmikben eleg jovagyok.
2014. okt. 20. 15:36
 3/7 Tengor ***** válasza:

Az egyszerű eset a letöltöd, felmásolod, elindítod. Sajnos ritkán megy az egyszerű eset és akkor jön az agyalás.

Fejleszd a kereső skilledet és túrd ki a megfelelő oprendszer verziót rá!

2014. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es ha van egy megfelelo oprendszer (az ugye .zip formaumu) azt h lehet telepiteni PC segitsegevel?
2014. okt. 20. 15:50
 5/7 Tengor ***** válasza:
A letöltés helyén le szokták írni, hogy hogy kell felrakni. Általában a memóriakártya / háttértár gyökerébe kell másolni vagy bárhova, csak a telefon alap rendszere lássa és tudja tallózni.
2014. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

még azt szeretnem kerdezni, hogy most a telefonom ugy all, h a bootloaderig indul el...hogyan lehet ra atvarazsolni a telepitendo oprendszert (nem SDkartyas) es azt hogyan lehet telepiteni?

2014. okt. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!