Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem rendeltem mobilnetet...

Ha nem rendeltem mobilnetet telefonra és bekapcsolom a mobil internet kapcsolatot, akkor mennyit von le a kártyámról?

Figyelt kérdés
T-Mobile-os vagyok és Sms díjcsomagban van a kártyám, csak kipróbáltam, hogy mit csinál, akkor ha bekapcsolom a mobil netet, mert azt hittem, hogy semmit, mivel nem rendeltem meg egy csomagot sem és sms díjcsomaghoz nem is lehet, de mégis volt net..csak az a baj, hogy nem tudom mennyi volt előtte a kártyámon, így nem tudom mennyit vont le..:DD és ezt hogy vonja, egy napra valamennyit, vagy pedig mindig amikor bekapcsolom a netet és amennyit használom, az alapján mindig valamennyit?

2014. okt. 21. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapesetben a netstart aktív. Az meg 13ft/10kB
2014. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldd a -NETSTART szót a 1430-ra (ingyenes), aztán többet nem lesz ebből gondod. Bekapcsolt adatforgalommal sem lesz neted, ha csak nincs valamilyen mobilnet csomag aktiválva. Kedves Telekom! Innen üzenem, hogy drága a mobilnet nálatok!
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!