Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5st szeretnek de nem...

Iphone 5st szeretnek de nem annyira ertek az iphonokhoz. Alapdolgokrol feltudnatok vilagositan? Pl. Mi ez a nano sim hozza meg h kulon kell e vmit hozza venni?

Figyelt kérdés
Eddig csak androidos volt imadtam de 2ev utan nagyon belassult es mar a vege fele jar:/

2014. okt. 22. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A nano sim, az csak annyit jelent, hogy az átlagos sim kártyáknál kisebb méretű kell bele. Ha, bemész a szolgáltatódhoz, akkor igényelhetsz nano sim-et, de azért fizetned kell. Mit szeretnél megtudni az iphone 5s-ről ?
2014. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.szerintem csak menőzésre kell neked,de nem ítélkezek előre,csak egy megérzés.

2:nanosim-szolgáltatótól kell igényelni.sim-micro sim-nano sim a legkisebb.

Nagyon jó telefon amúgy,még 2-3évig támogatva lesz.nem akad,nem laggol,szép képeket készít.youtubeon nézz rola bemutatókat,van magyarul is.

2014. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem menőzésre kell, ez meg pont ítélkezés volt na mind1.

Amugy azért szeretnék mert az android nagyonrossz és az ios tényleg erősebb ,biztosabb op rendszerrel rendelkezik.

Csak ilyen alap dolgokat nemtudtam róla amugy meg előnyökre hátrányokra lettem volna kiváncsi,általános dolgokra saját tapasztalat stb.

2014. okt. 28. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon az Appleblog-Magyarósi Csaba csinált tesztet,meg a HAndras.hu oldalon lévő teszt a leg tartalmasabb.Megéri megvenni,nekem is 5S van,és nem váltok i6-ra,mert a design szerintem az 5S-nek jobb,a kijelző nem érdekel,mert van iPadom,a kamera nem sokkal lett jobb,csak az akkuidő növekedett.Majd 6S-re éri meg a csere.Ha van kérdésed,irj nyugodtan.
2014. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!