Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mesélne nekem a Windows...

Valaki mesélne nekem a Windows phone os-ról?

Figyelt kérdés

Jelenleg androidos telót használok, de elkezdett érdekelni a win os hátha az nem hal meg havonta...


Egyenlőre pár kérdés:

1. lehet rá ingyen tenni fizetős alkalmazásokat?

2. létezik rá valami launcher féle ( vagy muszáj megszokni a csempéket?)

3. Multitaskin milyen? (Ios hoz képest [Androidnál multitasking szerintem pocsék)

4. Mennyire testre szabható? (pl: Status bár színe változthatható-e)


Hirtelen ennyi jutott most eszembe válaszokat előre is köszi!



2014. okt. 23. 15:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Hát ja, tényleg botrányos, az ember már lopni sem tud nyugodtan? "

Jah XD csak tudod amíg más országokban 500-3000 forint 10 forintot ér nekünk nem xD

-------------------------------------------------------

9# Még Mindig nem vágom mit értesz az alatt én totál fordítva látom a dolgokat...

Ios szépen futtatja, míg android bezárja majd újra megnyitja


http://www.youtube.com/watch?v=nCln9_mgZJo

pl itt a video: 2:20 tól újra elkezdi megnyitogatni az alkalmazásokat ioson ugyan úgy van míg htc-n el kezd töltögetni...

pl: photoshop ot újra tölti míg iphone nem, temple runt újra tölti a droid míg iphone nem.

-----------------------------------------------------

Jah még mielőtt iphone fannak néztek XD ez a telefon rohadt drága akkor sem adnék érte ennyit ha félmillás fizum lenne és futna rá

2014. okt. 23. 22:06
 12/14 Zakathol ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Ami a videón van az nem multitasking. A háttérben lévő alkalmazásokat az oprendszer "befagyasztja", de attól még az állapotuk a memóriában marad, így újraindítani nem tart semmiből. Olyan ez mint a magnón a pause/play.
2014. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettőtöknek igaza van, attól függ, kinek a szemszögéből nézzük a multitaskingot. Ha a telefon szemszögéből akkor nincs multitasking, mert csak egy programot futtat(meg egy csomó háttérfolyamatot). Ha a felhasználó szemszögéből akkor van multitasking, mert pillanatok alatt tud váltani alkalmazások között, amik ugyanott vannak
2014. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ohh már értem, én ezt multitaskingnak vettem XD

Szerintem de akkor jobb mint a multitasking

2014. okt. 24. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!