Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S, iPad Air váltás...

IPhone 5S, iPad Air váltás iPhone 6Plusra?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5S 16gb-om,és egy iPad Air 32gb-om.

Érdemes lenne,ha váltani szeretnék,hogy eladom a két eszközt(iphone 5s és ipad airt),és egy 64gb-os iPhone 6Plust veszek?



2014. okt. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Annyival sajnos nem tud többet. Hogyha mondjuk ötöd lenne, már megérné! De az iPad Air-t semmiképp sem javaslom lecserléni i6Plusra.
2014. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.szerinted az 5s-t akkor jövőre,a 6S-re éri meg majd cserélni?
2014. okt. 24. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

mert ennyire rossz? :D most nem azért, de én nem más véleményét kérem ki, hanem ha már kezdem érezni, hogy kicsit lassul, vagy ilyesmi, akkor cserélem le. én még innentől legalább egy 2-3 évig tudnék használni egy 5S-t, és csak utána cserélném le. iPad Air-el ugyanúgy.

én most adtam el az iPad 2-esemet, mert már kicsit lomha volt, most van egy macbook-om, de nem ugyanaz mint az iPad...telefonról meg például nem nagyon szeretek netezni itthon, mint amit iPad-dal, szóval én már ezért sem adnám el legközelebb az iPad-emet.

2014. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok.engem csak az érdekel,hogy ha el akarnám adni az 5S-t,megérné e lecserélni az iPhone 6-ra.amúgy nem,egyáltalán nem érzem,hogy lassú lenne-amúgy boot tesztben az 5S veri az i6-ot.az iPadot sem adom el,csupán ennyi érdekelt,hogy megéri-e a váltás.Amúgy az se biztos hogy 6S-re meg iPad Air 3-ra váltok majd,mert megtetszett a Retinás iMac,így arra gyűjtök,meg jólenne majd egy konzolt is venni mellé,úgyhogy most az iPhone,iPad csere a legkevésbé sem aktuális.Köszönöm a válaszokat:)
2014. okt. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!