Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok? Megéri még...

Mit gondoltok? Megéri még olyan telefont venni, ami 1280x720 pixel felbontású kijelzővel van felszerelve?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a legtöbb játék android alatt 720p Ben fut, ráadásul ugye kisebb képernyőt kell meghajtania a hardvernek. Attól viszont felek, hogy nem lenne olyan szép a képe. Sony Xperia z3 Compact-ról lenne szó, hogyha valaki érdeklődene efelől.

Köszönöm!


2014. okt. 24. 23:21
 1/8 dirtboy ***** válasza:
90%

4,6colos kijelzőre a 720p bőven jó ráadásul IPS kijelző ami tovább javítja a dolgot.

nem fogsz pixeleket látni ne aggódj.


a full felbontás helyett pedig érdemes ppi értéket nézni mert nem mindegy hogy 720p felbontás 4,6colos kijelzőnek van vagy 7-8collos kijelzőnek.

2014. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

4,6"-en tökéletes a 720p, felesleges is lenne az 1080p.


Xperia Z3c-nek a PPI-je majdnem pontosan ugyanannyi, mint pl. az iPhone 6-nak, és nem hiszem, hogy hallottál már rosszat annak a kijelzőjéről.

2014. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
boven eleg , meghozza IPS a panel , ugyhogy biztos szep kepet
2014. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

A játékokkal kapcsolatban tudtok nekem információt adni? Csak a Real Racing 3, a Dead Trigger 2, meg talán a NOVA 3 érdekel. Nem muszáj, csak kérdem :D

ettől függetlenül minden választ felfelé pontoztam, hiszen hasznos volt! Köszönöm mégegyszer :D

2014. okt. 25. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind szepen fog futtni, ennel gyengebb hardvernel is jol futnak. Ja meg itt lesz elonyodre a HD-s kijelzo , mivel nem fogja annyira terhelni a procit meg a GPU-t.
2014. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Nagyon hálás vagyok!

2014. okt. 25. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy játékot nem fogsz találni, ami ne menne rajta tökéletesen, és ez még évekig így fog menni.

A Snapdragon 801 ami meghajtja még több évig mindent gond nélkül el fog vinni.

2014. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Sőt a nexus 4- nek is több a ppi-je, mint az IPhone 6-nak.
2014. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!