Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fontos iPhone tekinte...

Mennyire fontos iPhone tekintetében a garancia?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy T-mobil függőséggel éri meg jobban venni a készüléket vagy akár használtan is?

A 8GB-s S4 59.990 ft T-mobileban, de használtan egy év körüli 16 gigás modellt is lehet kapni ennyiért. Őszintén szólva nem tudom megéri-e venni egyáltalán. 2-3 évre tervezek: elsősorban zenehallgatás, képek készítése, internetezés a lényeg.



2014. okt. 25. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nem igazán számít. a normálisabb telefonok mindig gariidő után romlanak el. szóval vennél egy 8 gigásat újonnan, drágábbért, majd végül 1 év használat után beszarik az akksi, akkor ugyanott vagy, mintha veszel egy több mint 1 éves használtat, és mondjuk ha olyan az akksi, akkor kicseréled, de cserébe nem kell nyomorognod ~4,5-5 gigán...és van olcsóbban is, mondjuk úgy 50ért is lehet már normálisat venni.


ami viszont egy kiegészítés, 2-3 évre semmiképp nem venném meg, max 1-másfél évre...nem olyan vészes, de érződik rajta iOS 8-cal az idő...

2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy új 4S még egy két vig szerintem megállja a helyét, az Apple egyik legjobban sikerült szériája a 4/4S volt, amik több év után is bírják a strapát, én csak ajánlani tudom. Az viszont tény, hogy az újabb softwarek lassítani fogják minimálisan a készüléket.
2014. okt. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!