Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamar lemerül a telefonom, ez...

Hamar lemerül a telefonom, ez az akkumulátor végett lehet vagy pedig ami történt vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron sikerült beleejtenem a telefonomat (Samsung Galaxy mini GT-S5570) a tóba horgászás közben, 3-5 percig lehetett a víz alatt. Ezután kiszárítottam, aztán működött is. Aztán napról napra hamarabb lemerült, már annyira volt, hogy feltöltöttem teljesen, fél órát játszottam aztán egyből lemerült. Majd később már be sem kapcsolt, valamilyen hibaüzenetet írt ki. Na ez volt kb. egy éve. Most szerencsémre újra bekapcsolt, használható is, semmi baja nincs, csak még mindig nagyon gyorsan lemerül. Ez most az akkumulátor végett lehet, vagy pedig már az is, hogy vízbe volt? Ha vennék új akkumulátort hozzá, akkor működne szerintetek?

2014. okt. 26. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is a víz miatt, de elhasználódhatott az akkumulátor, legalábbis ha azt nézzük, hogy ez már egy 3-4 éves modell. Nem tudom, hogy neked mennyi ideje van meg, de nekem is egy ilyen telefonom van 2011 közepe óta és nagyon hamar lemerül, szóval ennek is érik egy akksicsere, szerintem a te problémádat is megoldaná.
2014. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. hát akkor meg is rendelem :)
2014. okt. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!