Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma jött meg a telóm szervízből...

Ma jött meg a telóm szervízből és összevissza karcolt állapotban kaptam meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vásárlás után alig egy héttel visszaküldtem szervizbe a telefonom, mert meghibásodott. Ma 3 héttel később megkaptam és csupa karc.

Nagyon dühös vagyok, mert én pont olyan vagyok, hogy a legkisebb karcolásoktól is megóvom. Mit tegyek?



2014. okt. 27. 18:40
 1/5 Szekerczés Roland válasza:
Hívd fel a szervízt és reklamálj!
2014. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól félek rávágnák, hogy így kapták meg :S
2014. okt. 27. 18:47
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Már semmit. Akkor kellett volna reklamálni, amikor visszakaptad.
2014. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a szervízesbűnöző kilopta a kijelződet és beletett egy leharcolt szart. A tiédet meg majd fusiban jó pénzért beépíti valakinek. A szervízben értetlenkedni fognak és lepattintanak a pitsába, neked meg nincs semmi bizonyítékod. Írd meg a homár blogra, legalább a többiek elolvashassák, hol vernek át.
2014. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azt hittem nem lehet kibontani átvételkor.

A másik meg, hogy akartam adni 200 Ft borravalót a futárnak, de nem volt nálam csak papír ezres. Mondta, hogy lemegy pénzért, hogy visszaadjon belőle, de nem jött vissza. Eltűnt az ezresemmel.

Tanúm is van rá, mert anyám is hallotta az előszobából, hogy mi történik. Feljelenthetem-e a futárt ez miatt?

2014. okt. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!