Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Táblagépet használhatom...

Táblagépet használhatom töltés közben? Ti hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egyet és jó lenne pár jó tanács. Köszike

2014. okt. 28. 17:39
 1/8 Tengor ***** válasza:
Persze. Azért van, hogy használjuk a töltés csak egy szükséges rossz.
2014. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én használom töltés közben is. Ne hagyd 60-70 % alá esni, minél kisebb szintről kell feltöltenie, annál rosszabb.
2014. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
#2, mi annál rosszabb?
2014. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
60-70 % után töltsem? akkor egy óra használat és töltő..
2014. okt. 28. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es osszevissza beszel
2014. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:
#4, akkor már ketten látjuk így. Kérdező: 5-10% körül tedd fel tölteni, 100%-ig töltsd, aztán vagy leveszed v. rajta hagyod mindegy.
2014. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. okt. 28. 20:35
 8/8 anonim válasza:
Azért kell nagyon lemeríteni (hiába állítják ezt egyesek, igen, zavaró, hogy sokat tölt, de hagyni kell), mert ha hamarabb rakod fel akkor nem is olyan hosszú idő után akku csere lessz, mivel az akkumulátor sokkal gyorsabban használódik, és szerintem egy aksi csere sokkal fájdalmasabb, mintha vigyáznál rá,főleg, ha tabletről van szó, mivel, az azokban található aksikat házilag nem lehet cserélni, és ugye a szervízesek nem túl olcsón csinálják, meg a mai tabokban már nem 500-1000 mAh-s aksik vannak hanem azok nagytestvéreik( a 6000-7000, de inkább 10000-12000 mAh-sok) tehát maga az aksi sem olcsó (mondjuk ezt visszakapjuk (általában) a használati időben) úgyhogy szerintem a csere jobban fáj mint az, hogy figyelsz arra mit csinálsz). Tapasztalatból beszélek mert nekem a tabom 8000mAh-s aksiját 12000 forintért vettem, és a beszerelés sem volt sokkal kevesebb (10000), tehát szerintem jobb ha vigyázol rá, mintha hazavágnád, és cserélni kéne. Szóval összefoglalva ne merítsd le nullára (persze ilyen nics valami "fantomkisülés mindig van benne, ha mégis teljesen nulla, akkor azt az aksit túlárammal lehet visszahozni (szintén szervíz (ez sem olcsóbb általában jobban megéri újat venni)), hanem igyekezd lemeríteni (egyéni tapasztalatok szerint (én a telefonom 15%-ig szoktam, tabom 1-2%-ig)) és 100-ra feltölteni, majd olyan 5-10 percig hagyni csepptölteni, amúgy töltés közben az a legjobb ha ki van kapcsolva, mert a használat miatt ugye lassabban is tölt, illetve csökkenti az aksi élettartamát. Remélem segítettem.
2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!