Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni iPhone 5s-re...

Megéri megvenni iPhone 5s-re az Apple gyári bőr tokját?

Figyelt kérdés
Ilyet akarok venni de elég drága. Megéri az árát? Van valakinek esetleg ilyen?

2014. okt. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél egy spigen tokot. Slim Armor S, Neo Hybrid, ezek nagyon jó minőségi tokok, amik szintén drágák a kínaihoz képest, de nem annyira mint az apple tok. Speedshop.hu-n keress rájuk.
2014. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, az Apple minőségi terméket dobott ki a telefonjára, nekem személy szerint nincs de az eddigi gyártóktól vásárolt tokokkal nem voltam megelégedve, ígyén is a napokban tervezek bezsrezni egy ilyen tokot.
2014. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

En megvettem az 5s-re,es nagyot csalodtam.A barna szinu valtozat kopik a szeleken es elszinezodik feketere.2 het hasznalat utan olyan ronda mintha 1 eves lenne.Pedig nem asztalos vagy autoszerelo vagyok.....Ez az elso nagy csalodasom az Appleben 13e Ft-ert ilyen szart eladni egyszeruen vicc.A feketere mondjak azt hogy jo,mert azon nem latszik a bor keznedvek hatasara kialakulo elszineszodese,erese.En nem kiserleteznek vele.

Visszavittem a ket napos tokot az istyleba es teljesen indokolt lett volna a csere.Nem csereltek ki,arra hivatkozva,hogy a dobozon felvan tuntetve hogy a natur bor elszinezodhet.Nagyon igazsagtalannak erzem,es soha tobbe nem veszek apple tokot.az iphone tok nelkul hasznalom.Elorendeltem az iPad Air 2 is l,arra se lesz tok szerintem.

2014. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy, amit az 5s-emre vettem,de mivel nem sokára tervezem az eladását, így nem bontottam ki. Kérlek írj privit! :)
2014. okt. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem feketében van, én nagyon meg vagyok fele elégedve. Érezhető a minősége, hogy valós bőr, nekem egy év alatt sem kopott egyáltalán, valószínűleg azért, mert fekete. Tökéletesen illeszkedik mindenhol, szerintem kiváló választás (legalábbis a fekete).
2014. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!