Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb telefonos személyi asszisztens? Siri, Cortana vagy S voice?

Figyelt kérdés
Melyik a legokosabb, legjobban tanítható, leghasznosabb, legjobban működő a három közül?

2014. okt. 28. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

az egyetlen normálisan használható a siri

a többi még messze van attól

2014. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
További válaszokat várok, indokokkal együtt. Köszönöm.
2014. okt. 28. 21:55
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és objektív válaszokat, Köszi:)
2014. okt. 28. 21:55
 4/18 Mr.The Colonel válasza:
100%

Én egy független tesztet olvastam erről. Ha jól emlékszem LG G2, Samsung Galaxy S5 és iPhone5s-el teszteltek. Ez már az iOS8 megjelenése után volt.

Az egyetlen rendszer ami felfogta amit mondunk az az iOS volt. Ezalatt értem, hogy az iOS a hanglejtésből felismerte a vesszőt, az írásjeleket, a mondatvégeket, személyneveket, városneveket, országokat, illetve helyesen alkalmazta a magyar helyesírás szabályait is.

A másik kettő sajnos meg sem közelítette, nem tudtak írásjeleket használni, a személyneveket stb. Egyszóval fejletlen, kidolgozatlan rendszer, trehány munka.

Nem vagyok iOS függő!

2014. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi próbálgattunk Sirit és Cortanát az irodában, mindkettő nagyon szórakoztatóan ostoba volt. :D És persze a dél- és közép-európai akcentusokkal nem működött olyan hű-de-jól a hangfelismerés :)
2014. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A síri is gagyi...mind gagyi még...
2014. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
A Sirisokat fejlődött de még nem az igazi, én az IOS-t szeretem, majd egyszer ezt a funkciót is élvezni fogjuk, de egyenlőre könnyebb nélküle az emberi élet. Talán vezetés közben venném hasznát, da annyira meg nem profi még!
2014. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

A teszteken általában nincs sok különbség Siri és Cortana között, én mondjuk Siri-t preferálom inkább, én elégedett vagyok a működésével.


5., 6., az, hogy béna a kiejtésetek nem az asszisztens hibája...

2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egyenlőre tényleg a siri talán a legnormálisabb, de a cortana igéretesebb...bár ez pont olyan, mint maga az op. rendszer...mindig azt mondogatják, hogy 1x beérik...most is tud 1-2 olyan apróságot, mint például valamilyen szinten tanul, amit a siri nem tud...azonban hát itt ha nincs normális angoltudásod, egyik sem ér jelenleg semmit.
2014. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt van a teszt amiben a diktálást tesztelték.

[link]


Viszont egy személyi asszisztens működése nem csak ebből áll.

Én örülnék neki, hogyha droidon fel tudnék venni egy naptár bejegyzést magyarul, vagy egy emlékeztetőt stb.

Egyelőre ezt nem találtam meg megfelelő módon.

Van erre jó megoldás droidra?

2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!