Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y S5360-ról le...

Benjamin Barker kérdése:

Samsung Galaxy Y S5360-ról le lehet valahogy szedni a szoftverfrissítéseket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne ezzel a célod?

Rootolni kell és akkor bele tudod integrálni a frissítéseket a rendszerbe, nem foglalnak plusz helyet.

2014. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miután csináltam egy szoftver frissítést, frissítette a Youtubeot és csak akkor tudok bejelentkezni google fiókkal ha letöltök egy 45 MB-os appot ami már elfoglalja a belső tárhely szabad részének több mint a felét. Letöltött új alkalmazásokat amiket nem tudok eltávolítani és frissített egy csomó olyan alkalmazást amit nem is használok ezért értelmetlen mert csak több helyet foglal az új verzió. Frissítés után nem engedi letölteni az appok 905-át arra hivatkozva, hogy nincs elég hely holott van rajta kb. 70MB szabad hely és én max. egy 20-23 MB-osat akartam letölteni. Ezenkívül (bár ez csak kisebb probléma) nem tudok állított háttérképet beállítani. Ugye alapból amikor egy képet beállítanál háttérnek választhatsz fektetett vagy függőleges között. Frissítés után bármelyiket választom csak a fektetettet adja be. Röviden tömören ezek miatt akarom eltávolítani.
2014. okt. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!