Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz vagy csak a dilettánso...

MIKLÓS18 kérdése:

Az igaz vagy csak a dilettánsok mániája hogy ha akármilyen oldalon fiókom van, és elfelejtettem a kódomat (passwordomat) akkor ha többször beírom és sikertelen, akkor a számítógép leblokkolhat?

Figyelt kérdés
Ugye azt tudom hogy a mobil az tényleg leblokkol ha többször a jelszó rossz,de igaz hogy minden oldal vislkedhet így??Nekem bizarr!!

2014. okt. 29. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak amik kitiltanak ha elrontod 3x a passid. A mi cégünk VPN-jéhez is ha 3x elutid ki vagy zárva míg vissza nem rakatod magad a whiteliatbe.
2014. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem, mert egy órája itt lógok, és percekkel a kérdés megjelenése után benéztem. Az oldalt felügyelő emberek gyorsak, de ennyire azért nem, hogy egy trágárságot 6 perc alatt felfedezzenek és kitöröljenek.

Amúgy ha valamit törölnek, akkor az arra született indulatos választ is többnyire törlik, hogy ne váljon értelmetlenné. Valószínűleg, ha erre járnak, az én előző hozzászólásom is menni fog a kukába.

2014. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Na akkor most kérnék az előzőmre egy öntörlést.

Mire beírtam, az egész előző "vihar a biliben" törölve lett.

2014. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az oldal szerkesztőinek hogy az arrogáns válaszokat kitörtölték,a hozzáértőnek pedig a kommentjét!!
2014. okt. 29. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!