Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális, hogy ilyen...

Ez normális, hogy ilyen gyorsan lemerül?

Figyelt kérdés
2nappal ezelőtt vettem egy HTC One 801n típusu mobil telefont. Első alkalomnál töltöttem kb 15órán keresztül volt amikor gépen is. És úgy veszem észre,hogy nagyon gyorsan lemerül.Pl : Tegnap este például energiatakarékos módón, úgyhogy se mobil net és wifi se volt bekapcsolva 2óra alatt 40%-ot esett az üzemideje. Valaki tudna esetleg segíteni , hogy miért van ez vagy miért csinálja ezt vagy esetleg ez teljesen megszokott egy ilyen telefonnál?

2014. okt. 30. 09:45
 1/3 anonim válasza:

Az első kisütést normálisan megcsináltad?

Mármint mikor megvetted, csontra lemeríteni, majd kikapcsolt állapotban töltöd 15 órán keresztül megszakítás nélkül?

Ez a leglényegesebb része, itt formázod be az akkut.

2014. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen kisutesrol beszelsz elso? En 8-10 eve nem hallottam, hogy ilyesmit kellene csinalni a telefon akksikkal. Amugy kedves elso az egyik legfontosabb dolog a mai akksiknal az pont az, hogy ne meritsd le csontra. Az a halaluk. A gyors merules pedig okosteloknal altalaban 2 dolog miatt lehet: akkuzabalo appok futasa(akar hatterben) vagy az akksi haldoklasa(ez utobbit a te esetedben normal esetben ki lehetne zarni).
2014. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából most úgy vettem észre, hogy újraindítottam a telefont és bezárta az összes olyan appot amit esetleg nem is láthattam és nem is merül olyan gyorsan mint az éjszaka folyamán. Úgy,hogy bevan kapcsolva rajta mobil net is. De akkor végül is ez a kisülés baromság ? Én sem hallottam még róla....
2014. okt. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!