Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Iphone 6 Plus....

Iphone 6 vagy Iphone 6 Plus. Melyiket vegyen?

Figyelt kérdés

Persze lehet fikázni miért honann van rá pénzed stb. A plus mellett szolna hogy olyan a munkám ahol sok táblázatot kell írni át olvasni tehát errészről jobb volna. De a kissebbik a 6 komfortosabb nekem kezhez alló. Ráadásul nem sokkal nagyobb mint a mostani telóm 4.7 az meg 4.3.

Ki melyiket ajánlaná és miért?

+ Mi igaz abból hogy 6plus elhajlik a zsebemben ha ülük/vezetek?


2014. okt. 31. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Én a sima 6-ost venném!

Az Iphone 6 Plus olyan mint egy péklapát

2014. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Legalább sokkal jobb rajta játszani.
2014. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
nekem plus van, sima 6 lehet hogy jobb lett volna, ez elég nagy, de nagyon jó, viszont fóliát azt vegyél rá, mert nekem már első nap lett rajta egy karcolás :((((
2014. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

4,7" szerinted nem sokkal nagyobb, mint 4,3?

Jelentősen nagy a különbség, bár ha csak arra gondolsz, hogy 5,5"-hez képest nem sokkal lesz nagyobb a mostani telefonodnál, akkor egyetértek, de az a 0.4"-el hosszabb átmérő jelentősen megnöveli a kijelző méretét.


Egyébként csak a kijelző alapján dönts. iPhone 6 Plus-ba még előny, hogy van OIS, nagyobb az aksi és magasabb a kijelző felbontása (ráadásul szabvány 1080p, videók jobbak rajta), de a legfontosabb az egészben a kijelző.


Hogy neked melyik jobb azt mi nem tudjuk, igen, 4,7" jobban kezelhető még akár egy kézzel is, 5,5"-en viszont jobb dolgozni, filmet nézni, netezni, igazából mindent jobb rajta csinálni, csak az már két kezes.


iPhone 6 Plus pedig hajlamos meghajlani, ráadásul más telefonokhoz képest elég könnyen, de csak a telefonok nagyon kis részét érinti, ha meg meghajlani Apple gondolom szó nélkül ki is cseréli, szóval ettől nem kell paráznod. Mindezt ráadásul úgy mondom, hogy sosem kéne iPhone, Android fan vagyok, de a tény az tény.

2014. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 CHEEE ***** válasza:
34%

A szüleid valamit nagyon elrontottak a bilire szoktatásodkor, ha elhiszed, csak a 6-os verzival lehetsz sikeres.

Gondolkodj is néha.

2014. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eloszor egy S4em volt ennek a kijelzoje jo volt a tablazatokhoz emailekhez es egy szep napon kigyulladt, garinak koszonhetoen penz vissza es felajanlottak egy s4mini na ez mar joval kissebb radasul az en kez meretem sem kicsi tehat az s4 et is atertem akkor az s4 mini persze hogy pici. A sima 6 viszont csak 4.7 az kisseb mint egy S4 viszont a plus oriasi tehat a kisseb lesz a befuto de meg atgondolom

Viszont kulombozik a kijelzon kivul masban a ket telo. Meg mennyibe is kerulnek hol olcsobb a 32gigas 6/6plus illetve lehete kapni magyarorszagon 128gigasat

2014. okt. 31. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Igazabol mindegy hogy melyiket veszed mert mindegyik nagyon rossz.
2014. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Előttem már leírták ugyan miért, de én is a 6 Plus mellett voksolok.

Jobb akku, képernyő, kamera.

Egyikkel sem járnál rosszul, de viszont dolgozni egyértelműen kényelmesebb a 6 Plus.

2014. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen az iphone 6 plus lesz amit meg fogok venni mert munka celjabol tenyleg jobb most vagyok a boltban es a kijeloje fenyevekkel jobb
2014. okt. 31. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Csak nehogy zsebre tedd!
2014. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!