Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 (nem 5s) vagy galaxy s5?

Iphone 5 (nem 5s) vagy galaxy s5?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ugyan a a kategória egyáltalán, a galaxy jobb mindenben, meg frissebb is (2014 az iphone meg 2012) de 5s-t azért nem akarok mert szerintem hülyeség s-eket venni, mert ugyanúgy néz ki.

#Apple #iPhone #Galaxy #iPhone 5S #sasung galaxy s5
2014. okt. 30. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha tudod hogy az S5 mindenben jobb akkor mi a kérdés?
2014. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az lehet h muszakilag jobb de élményben, kinézetben nektek melyik a jobb?
2014. okt. 30. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Designban és kinézetben az Iphone 5 szerintem jobb, paramétereit tekintve a Samsung tud többet,ha szereted az IOS-t akkor teljesen jó az Iphone 5, ha inkább az Androidot preferálod, akkor azt javaslom. Mind a kettő jó kis készülék, én az IOS-t jobban szeretem, de ettől függetlenül az Android és a Samsung G S5 egy nagyon jó telefon. Érdemes mind a kettőt megfogni és kipróbálni, aztán amelyik bejön azt választani! Sok sikert!
2014. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Az Iphonok esetében az S-széria sosem a design, hanem a teljesítmény fejlesztése volt a cél. Én a helyedben i5s-t vennék mert hosszú távon sokkal kifizetődőbb. Az S5 is jó telefon, de sajnos az amoled kijelzőnek van egy olyan hátránya hogy egy idő után úgymond "beég", nyilván ez felhasználó függő, hogy mennyi idő után jön ki rajta
2014. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az iPhone 5 és az 5S ugyanolyan főleg ugyanúgy néz ki akkor vedd meg az s5-öt azzal boldog leszel. Ja nem mert az ujjlenyomatolvasója a közelébe sem ér az iPhone-okénak...
2014. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az lényegtelen.
2014. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen, most lényegtelen, ha a samsungot kell fényezni, akkor egyből felhoznád, hogy de annak van, az iPhone 5-nek meg nincs :D


amúgy meg tökmind1, melyiket veszed, két tök különböző rendszer, úgyis csak facebook-ozni fogsz rajta meg játszani, azt meg ugyanúgy tudja mind2...

2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Facebookozasra biztos nem vennék iPhone 5-öt, a kicsi kijelzője miatt nehéz rajta írni.
2014. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ujlenyomat olvaso szerintem az egyik legnagyobb hülyeség egy telefonba, én biztos nem használnám/fogom hasnálni.
2014. okt. 31. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy oda vagytok azzal az ujjlenyomat olvasóval.. kb arra jó csak egy iPhone, semmi másra... :D

Galaxy S5 sokkal jobb!

2014. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!