Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik be a...

Miért nem kapcsolódik be a telefonom? NAGYON SÜRGŐS.

Figyelt kérdés
Szóval felraktam tölteni a telefonom este és reggelre kemény 2%-ot töltődött. Nem is ez a gond,mert utána másik töltővel felraktam ami elkezdte tölteni, és utána már ez se töltötte hanem merítette úgyhogy közben töltőn volt.Mostanra már semmit se csinál a telefonom. Be se kapcsolódik, nem töltődik.Vagy 3-4 napja hoztam haza szervizből,akkor az volt a gondja hogy nem érzékelte ha felraktam töltőre..valami csatlakozó szakadt el benne. Szóval a kérdésem hogy most mit csinálják vele ? muszáj megint szervízbe vinnem? és mi baja lett hirtelen? Samsung galaxy S2-ről van szó.

2014. nov. 1. 12:39
 1/3 anonim válasza:
Ha értesz hozzá megcsinálhatod egyedül is :D de amugy igen szervíz lesz megint. bár lehet hogy csak az aksival van a baj így nehéz megmondani
2014. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 aksival próbálkoztam már. egyik se jó :(
2014. nov. 1. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szervíz.
2014. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!