Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden második embernek...

Minden második embernek iPhone 5S van a kezében, honnan van rá pénzük?

Figyelt kérdés
Az utcán is csak ezt látni, mindegy, milyen korosztály, az iPhone majdnem mindenkinél ott van, közben meg a fél ország azért panaszkodik, mert nem tud megélni...
2014. nov. 2. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

A tinik esetében:anyuci meg apuci halálra dolgozzák magukat hogy az kisfiuk/kislányuk megkapja a iphonet, Mert ha karacsonyra, szülinapra, vagy csak úgy simán nem azt kapnak amit kérnek(jelen esetben iphone) akkor megy a durci.

A felnőtteknek meg vagy van rá pénzük, vagy nem esznek 1 hónapig. :))

2014. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Az 1. válaszolótól én sem tudnám jobban megfogalmazni :)
2014. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zakathol ***** válasza:
34%

Onnan ahonnan autóra, lakásra, tv-re, porszívóra: többnyire hitel.

Ha szolgáltatótól veszed, eleve olcsóbb a független változatokhoz képest, ráadásul kamatmentes részletre megúszod havi 10 környékén. Nyilván így sem kevés pénz, de manapság minden termékkategóriában megfigyelhető ez a trend - bár a mobilok piaca a legszembetűnőbb.

Az emberek másik fele pedig keres annyit, hogy simán belefér.


De pl az sem mindegy, hogy hol nézel szét az utcán. Pesten igaz az állítás, de nézz szét vidéken... Fél éve költöztem fel Pestre, egész életemben vidéken éltem és elég szembetűnő a különbség - pesten tényleg úgy van ahogy mondod - de a vidéki nagyvárosokban sincs ilyen nagy arányban Apple vagy akármilyen más márka csúcskategóriás készüléke a kezekben.


Szóval ne általánosíts a saját, szűk mintavételezett statisztikádból, mert nem igaz.

2014. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod megállapítani hogy iphone hanyas, nem lehet, hogy 3 vagy 4s az? És vannak olcsó kínai másolatok is, lehet, hogy azt látod? Én el tudom sorolni a családban milyen telók vannak, nekem egy 3000 Ft-os Samsung, páromnak 16ezer Ft-os Samsung, lányomnak HTC One, ami tényleg drága volt, de azért 35ezer alatt, másik lányomnak iPhone4 (40ezerért vette), anyuéknak a legvacakabb régi, öcsémnek valami jobb samsung, de a cégtől kapja. Szóval nálunk nincs meg a minden második ember.
2014. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Most komolyan,kit érdekel kinek milyen telefonja van?

Ezért kérdést kiírni.nevetséges.

2014. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

utolsónál a pont, hiába szavazzátok le...

normális ember igyekszik a saját dolgával foglalkozni, nem mások pénztárcájába kutat.

igen, van több féle ember is.

egyik az a gyerek, aki kisírja otthon. itt is van alkategória, mint azok, akiknek mind1 a pénz, és azok, akiknek nem, de a gyerek az első...ezt is lehet bontani a hisztis gyerekre, vagy arra a gyerekre, aki egyébként ritkán kap drága dolgokat, és különben megérdemli.


a másik valóban az, aki megkeresi rá a pénzt, szerintem egy átlagember meg tudja keresni, ha spórol, nyilván nem az egész havi fizetését kell elraknia, de ha szépen félrerak, 3-4 hónap alatt megveheti.


de persze itt is vannak azok az opciók, hogyha nem egy összegbe, akkor előfizetésre megveszi. itthon sajnos ez sokkal megtérülőbb, ha mindent ki akarunk használni, hiszen ahhoz, hogy mondjuk LTE hálózaton netezhessünk, jó drága csomagot kell választani, így viszont ugye felesleges függetlenül megvenni jó drágán, ha utána ugyanúgy kötni fogsz rá egy 10-15ezres havidíjas előfizetést.


szóval egyébként így lezárva a mondandómat, azért luxuscikk sokak szerint egy iPhone(meg itt akár egy jobb autó, vagy bármilyen használati cikk), mert ahelyett, hogy mondjuk arra törekedne a többség, hogy ő is olyan jól keressen, hogy megengedhesse magának, inkább a másik vérét szívja, hogy jajj, hát biztos valami trükk van a háttérben, azért veheti meg.

2014. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
van aki gazdag, és van aki annak akar látszani.. az hogy látod hogy minden 2. ember az iphone-jával villog arra utal hogy gazdagnak akar látszani, de valójában a villanyszámlára alig futja neki.. aki gazdag az nem villog a cuccaival mert az neki teljesen természetes hogy iphone..
2014. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

0- 10-20000 Ft kezdő részlet, meg havi 10-20 ezer Ft-os előfizetés,amiben benne van a törlesztő és így veszik.

Amúgy a fene fizetne ki havi 10 ezret 2 éven keresztül csak a telefonra.

Ha veszem, akkor kártyafüggetlenként venném.

2014. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs iphone-om, viszont dodge ram-mal járok még a sarki boltba is.(3000 V6.)

Akkor most essek hasra egy retkes ájfontól:D

2014. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zakathol ***** válasza:
90%
Neked max Doogee telefonod van, nem Dodge-od. Mellesleg semmivel sem vagy különb az iPhone-jukra verő emberektől...
2014. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!