Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone-t az egy éves...

Egy iPhone-t az egy éves garancián belül milyen indokkal lehet kicseréltetni?

Figyelt kérdés
fehér iPhone 5C-ről van szó és a kérdés az, hogy milyen indokkal cserélik ki?

2014. nov. 3. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Javithatatlan meghibasodas
2014. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy hibásodik meg, hogy nem javítható, ámbár alapcserét is lehet csinálni.

De miért is kéne kicserélni? Nem tetszik a színe?

2014. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a színével. Az alapcsere, hogy működik?
2014. nov. 3. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs indok, odaviszed, elmondod mi a hibája és eldöntik hogy mi lesz vele, vagy javítják vagy cserélik, de ezt teljesen random
2014. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy a cseréhez a jótállási jegyen és a készüléken kívül kell valami?
2014. nov. 3. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az alapcsere, hogy működik?"

Odaviszed, 1 idő múlva visszakapod és észre se veszed, hogy bármit is csináltak, kivéve, ha tényleg az alaplap volt hibás.

De hibás egyáltalán????

2014. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a garancia papír sem kell feltétlen. talán csak a szolgáltatói készülékekhez. A függetlenhez elég az IMEI szám az alapján azonosítják be és nézik meg, hogy mikor lett aktiválva onnét indul a garancia.
2014. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Apple telefonok esetében alkatrészt nagyon ritkán cserélnek, inkább konkrét telefont. Az én esetem annyi volt, hogy néha nem hallottam rendesen telefonálás közben, paff, készülékcsere, amire + 1 év gari.
2014. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!