Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefon, amelyikke...

Melyik az a telefon, amelyikkel nem csak jó felbontású videót, hanem pl. koncerten a hangfelvétel is jó? Nem recseg, stb.

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2014. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Telefon?! Te el vagy tévedve, ahhoz nagyon durva hangcucc kell, hogy koncertől jó felvételt csinálj.
2014. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az en tapasztalatom is az, hogy egyik sem. Amugy off, de te azert mesz egy koncertre, hogy videofelvetelt keszithess, nem azerr hogy bulizz?
2014. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pedig nem egy jó, nem recsegő videót láttam már, ami mobillal készült, csak azt nem tudtam sose kideríteni, hogy milyen telefon volt. :/


3-as: kellenek az emlékek. :)

2014. nov. 3. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem telefon volt.

Vagy: a te fogalmaid a jóról igen messze állnak az általános közfelfogástól.


Automatikus szintszabályzással, körömnyi, ötven forint értékű mikrofonkapszülával nem lehet normális hangfelvételt készíteni.

Az ugye megvan, egy darab valamirevaló mikrofon kb. ott kezfődik, ahol a lagújabb hatos szifon ára végződik.

2014. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Igor Igorovics ***** válasza:
2014. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igor Igorovics ***** válasza:
2014. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én lumia 930-asom 4 darab mikrofonnal dolby 5.1-ben kepes hangot rögzíteni

A mhertzeket is ugy lövi be hogy kiváló minőségű videot tudtam csinálni tesómék próbatermeben pedig ők hörgős metált játszák es egyaltalan nem torzít a felvételen se a gitárok se a dob meg az ének sem..mind tisztán kiveheto

2014. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magamat. Nem a telefon csinál jó videót 5.1 hanggal (4 mikrofonnal 6 csatorna....) hanem a te jóról alkotott elképzeléseid állnak messze a valóságtól.

Aki egész életében hígfost evett, annak már a darabos szar is lakomának számít.

2014. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

igen?

akkor olvasd el mégegyszer a kérdést mielőtt az egész életemről véleményt alkotsz

koncerten jó hangfelvétel...ugye az nyilván már semmivel sem lesz studióhangzás, de a legtöbbet hozza ki belőle telefon berkekben


nem recseg stb, ahogy a kérdező írta

erre a kérdésre adtam teljesen jó választ amire ugy hiányzott a te fellengzős okoskodásod mint egy falat kenyér de komolyan


és attól hogy nem értesz hozzá , nem kell másokat fikázni

2014. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!