Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Lg g2-őt kérnem karácso...

Megéri Lg g2-őt kérnem karácsonyra?

Figyelt kérdés
Milyen telefonok vannak amik esetleg amik jobbak ennél kb 100ezering?

2014. nov. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
A G2-nél nagyon nincs jobb.
2014. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Így van nincs jobb,kivéve a nexus 5:)
2014. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából nagyon sok jót mondanak róla, és a jellemzőit ha megnézed megéri megvenni:) De ha vársz decemberig akkor Lg g3-at is vehetsz... körülbelül 95-90E lesz. SZERINTEM:)
2014. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
De a G3 már eléggé hajlamos laggolni a QHD kijelzője miatt.
2014. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azt sem mindenki veszi észre, mert a munkatársam G3-at használ, és pl. ő nem lát semmi akadást. Persze ember függő, hogy ki mit vesz észre, mert pl. én note 2-t használok még, és néha az is megakad, de az a legszörnyűbb, mikor egy középkategóriás telefont kell használni, mert valamit elcseszett rajta a tulaj.. néha olyan idegesítő az az akadás.. :)
2014. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekünk LG 2 E460 van 1éve, eddig csak jót tudunk mondani róla.

előtte volt már samsung is ami okos telefon volt, de az nem volt ilyen jó, meg se közelítette ezt.

Ha lecseréljük egyszer maradunk az LG-nél, esetleg sony ami még szóba jöhetne.

100ezret mondjuk én nem adnék telefonért (de nem ez volt a kérdés)

Szerintem jó az amit választottál.

2014. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!