Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék sportfel...

Karácsonyra szeretnék sportfelszereléseket kérni a családomtól, de nem tudom, hogy mik azok az "alap" eszközök, amiket első körben kérnem kéne?

Figyelt kérdés

Eddig lényegében semmit nem sportoltam, de a tervem, hogy elkezdek rendszeresen sportolni, de nem tudom, hol és hogyan is kéne kezdenem. Úgy terveztem, hogy kérek egy igazán jó futócipőt, hiszen szeretnék elkezdeni futni, de emellett benti sportot is szeretnék űzni (pl. eljárni aerobikozni vagy spinningelni, stb.).

Ha kinti futócipőt kérek, azt használhatom bent is, vagy ezzel csak hamarabb elhasználódik, és nem tesz jót neki, és inkább kérjek egy egyszerű, olcsóbb sportcipőt is bentre?

Illetve a ruházat szempontjából van néhány melegítőm, nem márkásak, vagy ilyesmi, valamint régi nagy tesis pólóim, de igazi sportruházatom nem nagyon. Érdemes lenne egy jó sportmelltartót is kérnem? Illetve a kinti futáshoz a hidegben milyen ruházat kell?

Köszönöm szépen előre is!



2013. dec. 6. 16:00
 1/3 *Glissade* ***** válasza:

Én a hellyedben magát a finess bérletet kérném;)

Majd szépen fokozatosan beszerzed magad a dolgokat!

2013. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Glissade* ***** válasza:
Nem célszerű mindent egyszerre megvenni, folyamatosan nézegesd az akciók, a kinálatot, soha nem tudhatod mikor futsz rá egy jó kis gatyára, felsőre stb.
2013. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hunbula ***** válasza:

Sportmelltartó fontos, főleg, ha nagyobb a melled.


Nem tudom, mit szeretnél konkrétan sportolni, én úgy kezdtem, hogy polifóm otthonra, kéz-és lábsúly, elasztikus szalag, plusz egy ugrókötél. Ehhez kerestem videókat, és gyakorlatilag mindent tudok edzeni.

2013. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!