Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil telefont ajánlatok?

Milyen mobil telefont ajánlatok?

Figyelt kérdés

szeretnék egy új telefonra beruházni, de nem túl drágára!


Androidos okos telefonra gondoltam. Márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.


A lényeg hogy tudjak normálisan telefonálni, zenét hallgatni, legyen nagy tárhelye, legyen strapabíró egy darabig, és tudjak szép/jó képeket csinálni vele.


30e Ft körül. Mit ajánlatok? :)



2014. nov. 5. 20:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jó hát, úgy gondoltam a szép képet, hogy nem pixeles, szemcsés stb.


És akkor mit javasolsz?

2014. nov. 5. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:
A lumiák közül akármelyik jó, androidosokból meg motorola moto e, vagy aliexpress, pandawill stb oldalról válassz egy ízlésednek megfelelőt. Azért félre ne érts, jó az xperia l, nem hogy 12 ezret, de még a teljes árát is megéri, mert hardveresen nem nagyon van jobb nála. Csak régi, és nem lesz már frissítés rá.
2014. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az Xperia L-t válaszatom, vagy esetleg valamivel újabbat, de Sony lesz az biztos.
2014. nov. 9. 16:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Újabb sony-k közül az xperia m2-t tudom ajánlani, ami tényleg jobb az l-nél, de az 50 ezerbe kerül.
2014. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Samsungokkal az a baj, hogy 100 ezer körül van egy normálisabb, és adatokat nézve nem sokkal tud többet az említett Sony Xperiáknál. Gyorsabbak, ez tény, de szerintem ez nem ér + 50 ezret.
2014. nov. 10. 14:25
 16/19 A kérdező kommentje:
Bár jelenleg is a régi Samsung s5230-as van :D Eddig meg voltam vele elégedve, kiszolgált, de most már ideje lépni, mert elég lassú is, igazán mást nem lehet vele csinálni csak telefonálni meg szükség esetén fényképezni.
2014. nov. 10. 14:27
 17/19 A kérdező kommentje:
Platina kártyával elméletileg 37 ezerbe kerül majd a SONY Xperia M2 :)
2014. nov. 23. 18:19
 18/19 A kérdező kommentje:

Srácok, ugye nem kell új telefonhoz új számot illetve szim kártyát venni?


Illetve azt szeretném, hogy a mostani telefonom lévő SMS-eket, illetve névjegyeket át tudom helyezni majd az újra? :)

(ha simet bele tudom tenni akkor elméletileg igen.)

2014. nov. 24. 13:59
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet csak úgy egy telefont venni. Kell hozzá új csomag meg minden apja ... -.- Van ám kereslet ezeknek a telefon szolgáltatóknak...
2014. nov. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!