Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy használt HTC One?

Mennyit ér egy használt HTC One?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy esetleg eladnám a HTC One (M7) 32GB -os telefonomat, telekom függő van rá még egy év garancia, hibátlan állapotú (2 kis karcot leszámítva) gyári tartozékok papírok minden megvan. Szerintetek mennyi érte a reális ár? Én 90-100000 körül gondolkozom.

2014. nov. 6. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyit nem er amennyit leirtal, 100.000ft-ert lehet venni ujat,kartyafuggetlent
2014. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lenne sürgős eladni, csak most lett egy éves még nagyon jo állapotú, garancia is van rá és gondoltam most váltok M8 - ra mert ennek az ára+ kis ráfizetéssel esetleg memegtudnám venni.
2014. nov. 7. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
70-ért mennek most a használt függetlenek..
2014. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az M8 most mennyibe kerül?
2014. nov. 7. 08:35
 5/7 anonim válasza:

Szia, M8 az 150 000 körül jár kél.

A tiedről annyit tudok mondani, hogy szerintem simán 95-ért elmegy egy komoly vevőnek. De ehhez esetleg beviheted egy "szaküzletbe" ahol felbecsülik, sőt el is kezdik árulni neten, vagy ha otthagyod akkor boltban is (persze nem ingyé).

2014. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jónapot!


Erről a felbecsülésről még nem hallottam. Hogyan műkdik? Milyen szaküzletbe becslik fel? Mennyiért tudnám eladni?

2014. nov. 7. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj már :-) Tedd fel olx-re, Hardverapróra amennyiért gondolod.. ha nincs érdeklödő akkod lejjebb veszed az árat..
2014. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!