Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-ot megeri meg venni,...

IPhone 5-ot megeri meg venni, vagy inkabb gyujtsek 5S-re? 6-ot semmikeppen nem tudnek venni.

Figyelt kérdés
IPhone 5-ot tudnek venni 90 ezerert hasznaltan, viszont az 5S meg most is 170 korul van ujonnan, es hasznaltan sem sokkal olcsobb. Tudom, hogy az 5S-re tovabb jon majd frissites, mint az 5-re, ez elegge el is gondolkoztatott. Viszont gyorsabb, hasznalhatobb telefon annyival, hogy megerje kiadni erte plusz tizezreket?

2014. nov. 7. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
azért van már 130-140 körül is 5S független 32 gigás. nem tudom igazából, én februárba szeretnék visszatérni iPhone-ra wp-ről...én is ezen gondolkozok, mert ha 5-öt venném, akkor a telefonomat eladva meg is lenne rá a pénz, 5S-re meg költenem kéne egy kicsit még...viszont ezelőtt a 4S-em is kiszolgált 3 évig, úgyhogy én a következővel sem terveznék rövidebb időre. esetleg jobban kijönnél a dologból, ha ideiglenesen vennél egy 5-öt, és mikor méglejjebb lesz az 5S ára, akkor lecseréled. ez ugye rizikós, mert nem tudni, mennyire fogja tartani az 5 az árát azalett az idő alatt, de szerintem jobban, mint az 5S. én úgy tippelném, hogy az 5 nem fog 70 alá lemenni az elkövetkezendő 1 évben(ha mondjuk találsz egy jó állapotút 80ért), ellenben az 5S, amit mondjuk 140-150ért kinéznél, elképzelhető, hogy lemegy 1 éven belül 120-130ig is, és akkor így máris egy 10ezrest spóroltál :D de szerintem ennyi pénzért meg felesleges ennyit várni, úgyhogy inkább 5S-t javaslom.
2014. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En 16GB-sat lattam 140 korul. Na mindegy, akkor inkabb gyujtok meg egy kicsit az 5S-re, koszi a valaszt. :)
2014. nov. 7. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
140.000ft-ért tudsz venni újonnan, de 120.000 körül már találsz használtan, esetleg olcsóbban is, de azt ki kell fogni.
2014. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 180az új,16gb-os.újonnan csak apr-ből vegyél,személyesen,ne a fos gsm boltba.használtan viszont vigyázz...
2014. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!