Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a mostani...

Szerintetek melyik a mostani piac legjobb, csúcskategóriás telefonja?

Figyelt kérdés
Minden fajta érdekel, ami csak létezik :)

2014. nov. 8. 18:24
1 2
 11/20 kérdező.. ***** válasza:
Hát igen én a helyedbe note 3-t vagy 4-t vettem volna ha már csak samsung.S sorozatot semmikép.De most már mindegy,talán 1 évig nem lesz lassú.
2014. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát, a note3 és note4 már majdnem 6 hüvelykes, nekem pedig igaz, hogy nagy lapát kezem van, de a 7 hüvelykes tabletemmel nem tudok könnyen megbirkózni, nemhogy egy kezes használatkor. Hát, ha ennyi pénzért bírni fogja egy évig, akkor nagyon meg leszek vele elégedve. Ezek, még a "véglegesítés előtti" darabok, tehát Samsung, de nem a "véglegesített", hanem kicsit lebutítottabb darabja. Meg kell vallanom, hogy 38.000 forintért, ma már semmilyen normális "csúcskategóriás" mobilt nem találni a piacon.
2014. nov. 16. 14:39
 13/20 kérdező.. ***** válasza:
Te most mit vettél?:D
2014. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
S5-t :)
2014. nov. 16. 19:10
 15/20 kérdező.. ***** válasza:
Csak nem értettem hogy vetted ennyi pénzért mint amit írtál előzőleg.:)
2014. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát, mivel ez nem az "eredeti", de ugyanannyit tud mint az eredeti, apró pénzért majdnem. Mindene ugyanolyan mint az "eredetié" csak az ára nem.
2014. nov. 16. 20:06
 17/20 kérdező.. ***** válasza:
Ja hogy klónt vettél,hát ez hiba volt.Örülj ha kibír egy kis időt.Klónt sose szabad venni.
2014. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De ez nem teljesen klón. Minden a Samsung minőség, csak mondhatni "lopott", mert, hogy a "véglegesítés előtti", tehát megvan benne minden, de nem ugyanannyira jó benne minden, mint az eredetiben. Ez az eredetinek a kicsivel lebutított változata.
2014. nov. 21. 15:21
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit.
2014. nov. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy milyen másolat, az már akkor is klón... Ha huzamosabb ideig használnád egymás mellett a klónt amit vettél, meg egy eredeti S5-öt, akkor hamar rájönnél, hogy amit írtál, az nem fedi a valóságot. Ugyanis ha már valami eleve "le van butítva" az már nem lehet olyan mint az eredeti... Benne is van: le van butítva...
2014. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!