Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emag.hu-n érdemes venni...

Az emag.hu-n érdemes venni telefont vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tudom, hogy romániába van a raktára ennek a cégnek és ,hogy ha én veszek ott egy telefont az magyar nyelvű lesz vagy nem?

2014. nov. 8. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem gyári,csak bolti garanciát adnak, jó ha tudod
2014. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha Androidos telefont veszel akkor azon választhatsz magyar menüt, ha nem azzal hozzák.

Azt hogy érdemes-e ott venned azt döntsd el te, hasonlítsd össze az árakat pl T-Mobile weboldalával.

Emag egy ismert oldal, az nem fog átverni hogy megvetted a telót de mégse kapod meg, ilyenek..

2014. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néztem az árakat a telefon szolgáltatóknál (amúgy a samsung galaxy s5-öt néztem ki) de mindegyiknél 192.990 Ft volt az emagon meg csak 159.900 Ft ezért gondoltam az emagot. A bolti garanciát meg tudom ,hogy csak az van.
2014. nov. 8. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg esetleg az edigitalt is, nálunk onnan vannak a telefonok, olcsóbb mint a T-nél, aztán még kártyafüggetlen is
2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem az extreme digital-on de ott 179.900 Ft bár lehet hogy ott kéne mert ott gyári garanciát adnak rá nem boltit.
2014. nov. 9. 00:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Most néztem meg jobban az árakat más oldalakon is és a media markt-en fogom venni a telefont nem szarakodok olyan oldalakkal mint az emag.
2014. nov. 9. 01:13
 7/12 anonim ***** válasza:

az Emag korrekt oldal, meg nem hallottam senkit panaszkodni

es van magyar nyelv a telefonjaikon

2014. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már olvastam itt is panaszokat, hogy mikor gariztatni kell, meg visszaküldésről van szó akkor már nem annyira készségesek
2014. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves utolsó. Ez nem igaz.Én ugyan nem telefont javítattam de 17 nap alatt pikk pakk megcsinálták, és ingyen hozták vitték.
2014. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

November óta várom, kb 200€ összeget, már lemondtam róla.

Eleve hibás, üzemképtelen vackot küldtek.

Sajnos nem tudtam ez román cég és leszarják a magyarokat.

Eddig még sosem találkoztam ilyen gátlástalan mocskos bandával.

2015. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!